Bugun...
GAY BAR'DA SAHNE ALAN ALEYNA'NIN ANNESİNDEN SKANDAL AÇIKLAMA!
Tarih: 26.10.2016 08:33
facebook-paylas

Aleyna Tilki'nin X Large adlı gece kulübünde yarı çıplak erkek dansçılar eşliğinde şarkı söylerken çekilen görüntüleri gündem yarattı.16 yaşındaki şarkıcının annesi Havva Tilki, fotoğraflar için ilk önce "Günaydın'daki görüntüler fotomontaj" açıklamasını yaptı. Daha sonra ağız değiştiren Havva Tilki, görüntülerin 'normal' oduğunu söyledi: "Bahsettiğiniz gay bar, düşündüğünüz gibi bir yer değil; insanlar kız arkadaşlarıyla da gidiyor. Çıplak dansçılar da bilgimiz dahilinde. Aleyna şarkı söylerken gelip şarkı bitince sahneden indiler."

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Tilki, mekanın marjinal olduğunu kabul etti ama “Bu durum bizi ilgilendirir” dedi.

Menajer Melek Sarıgil ise, Aleyna Tilki'nin barlarda sahneye çıkmasından para almadığını söylemişti. Daha sonra Sarıgil; Tilki'nin sahneye çıkması için 'Emrah Karaduman'la birlikte veya sadece orkestrasıyla' olmak üzere iki fiyat seçeneği sunduklarını belirtti.

Çelişkili ifadelerde bulunan Tilki Ailesi ve menajerin; Türkiye'de sahne yasağı gelmesinin ardından Aleyna'yı yurt dışına götürme kararı aldığı öğrenildi. Lisede okuyan Aleyna'yı okuldan alan Tilki Ailesi, genç şarkıcıyı Almanya'daki alkollü mekanlarda çalıştırmayı planlıyor.

Ancak Türkiye'de olduğu gibi, Avrupa'da da 18 yaş altı çocukların alkollü mekanlarda sahneye çıkması yasak. Birleşmiş Milletler Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin 34, 35 ve 36'ncı maddelerine göre; çocukların bu tür ortamlarda çalıştırılması uluslararası suç niteliği taşıyor. Eğer Aleyna, Almanya'da gece kulüplerinde sahneye çıkarsa ailesi ve ekibi, ağır cezalar alabilir.


Günaydın'ın gündeme taşıdığı, 16 yaşındaki Aleyna Tilki'nin içkili mekanlarda sahneye çıkması olayına, ünlü isimlerden yeni yorumlar geldi. Önceki gün Akmerkez'de görüntülenen DMC Genel Müdürü Samsun Demir, Aleyna Tilki'yle ilgili sorulara şöyle yanıt verdi: "Biz gerekli açıklamaları yaptık, bu durumdan sizin kadar biz de rahatsızız. Yapımcı olarak benim yapacak bir şeyim yok.

Biz sadece albüm yaptık, 16 yaşında albüm yapılamayacağıyla ilgili yasal bir düzenleme yok. Aleyna'nın sahneye çıktığı mekanları ise ailesi ve menajeri belirliyor."


VİDEO HABER: ALEYNA TİLKİ, JARTİYERLİ ERKEKLERLE... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

14 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com