Bugun...
GEBZE - SABİHA GÖKÇEN - 3.KÖPRÜ TREN HATTI, FİYATLARI UÇURDU!
Tarih: 12.03.2018 13:03  Güncelleme: 12.03.2018 19:18
facebook-paylas

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün üzerinden geçmesi planlanan Gebze- Sabiha Gökçen-3. Köprü Tren Hattı, bölgeyi hareketlendirecek. Gebze- Sabiha Gökçen- 3. Köprü Tren Hattı, heniz hayata geçmeden güzergâhta fiyat artışları yaşanmaya başladı bile. Projenin ihale süreci ise hala devam ediyor.

Gebze- Sabiha Gökçen- 3. Köprü Tren Hattı, fiyatları uçurdu

Bu projenin ise 18 ayda tamamlanması ve 4 milyar 853 milyon 700 bin lirayla hayata geçirilmesi planlanıyor. İstasyonlar sırasıyla Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy ve Beykoz ilçelerinden geçecek.

FİYATLAR ARTTI

Gebze- Sabiha Gökçen- 3. Köprü Tren Hattı'nın Gebze; Sabiha Gökçen Havaalanı ve çevresi, Beykoz, Sancaktepe, Sultanbeyli, Poyrazköy, Garipçe Köyü, Göktürk-Kemerburgaz, Zekeriyaköy ve Başakşehir'de fiyatları artırdığı belirtildi.

Gebze- Sabiha Gökçen- 3. Köprü Tren Hattı, fiyatları uçurdu

ZEKERİYAKÖY'DE KONUT FİYATLARI YÜZDE 50 ARTTI

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılmasıyla birlikte Zekeriyaköy'de fiyatlar 2 yılda yüzde 50 oranında arttı. Konut metrekare satış fiyatları bölgede; 10 bin ile 22 bin lira arasında değişiyor.

Kemerburgaz'da ise son 4 yılda ise 7 bin lira seviyesine kadar çıktı. Sultanbeyli'de ise 10 yılda konut fiyatları yüzde 15, kira fiyatları ise 2 kat arttı.


MURAT BAŞOĞLU VE BURCU BAŞOĞLU KABADAYI HAKKINDA KARAR ÇIKTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com