Bugun...
GÜLBEN ERGEN YAŞADIĞI POLEMİKLER İÇİN TOPLU AÇIKLAMA YAPTI
Tarih: 15.12.2017 15:04  Güncelleme: 15.12.2017 20:02
facebook-paylas

Şarkıcı Gülben Ergen,önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir mağazada takı bakarken görüntülenen Gülben Ergen,kendisini görüntüleyen gazetecilere adeta vitrin mankenliği yaptı.

Gülben Ergen bazılarına kırmızı biber sürecek
Nişantaşı'na yılbaşı alışverişine çıktığını belirten Gülben Ergen; “Çocuklarla beraberdik,onları eve yolladım şimdi ise tek başıma tur atıp alışveriş yapıyorum”dedi.Yeni single ile ilgili olarak kendisine yöneltilen soruya; “Sezen Aksu'nun hangi şarkısı kötü olmuş ki single güzel olmasın.Öncelikle Sezen Aksu’ya çok teşekkür ediyorum,beni çok heyecanlandıran ve enerjik bir şarkı yaptığı için” dedi.

“ÜSTÜNE ALINAN İLLAKİ OLUR”

Gazetecilerin,”şarkının sözleri sanki birilerine mesaj  içeriyor”sorusuna gülümseyen Ergen; “hiç öyle bir şey yok,benden öyle bir laf duyamazsınız,ama şarkıyı kim nasıl yorumlarsa artık.Ayrıca ben bu şarkıyı geçtiğimiz yaz Sezen Aksu'dan almıştım,benden kimseye mesaj falan yok ama üstüne alınanda olur illaki”yanıtını verdi.

BAZILARINA KIRMIZI BİBER SÜRÜLECEK

Kendisiyle ilgili çıkan haberler nedeniyle sabah magazin programlarına RTÜK tarafından kesilen cezaların sorulması üzerine Gülben Ergen; “RTÜK çok önemli bir ceza kesti bence, çok uzun bir süreçti bu ve baya uzun bir süre beklemiştik,daha hukukla ilgili pek çok güzel haberler duyacaksınız.Bazılarının ağzına kırmızı biber sürülecek”dedi

“ONU GÖRMEDİM”

Geçtiğimiz akşamlarda katıldığı özel bir partide Seren Serengil ile pişti olmasının sorulması üzerine; “inanın ben görmedim,videoyu izlerseniz kendisini hiçbir şekilde görmediğim net bir şekilde belli oluyor zaten.

BEN SAHNEYE ÇIKAR ŞARKIMI SÖYLERİM

Son dönemlerde yaşadığı zor süreç nedeniyle kırgın olduğunuz kimse var mı?sorusuna ise ünlü şarkıcı; “ben şarkımı söylüyorum,işimi yapıyorum,başkalarının özel yaşamıyla ilgili bir kazancım,bir gelirim yada bir beklentim yok çünkü mesleğim bu yönde değil.Sahneye çıkıyor şarkımı söylüyorum,başkalarının özel yaşamlarını irdelemek değil benim mesleğim.Alacaksam ödülümü alırım yada ödül alan arkadaşlarımı alkışlarım”dedi.

GÜLBEN ERGEN'İN KALBİ BOŞ

Özel hayatınız çok konuşuluyor sorusuna ise Gülben Ergen; “Benim konuşulacak özel bir hayatım yok,hayatımda hiç olmayan şeyleri siz konuşuyorsunuz. Benim uzun zamandır özel hayatım yok,olsa bunda çekinecek bir şey yok ve söylerim.Ama inanın yaşadığım bir şey (ilişki) yok”dedi. Gazetecilerin,Gülben Ergen'in kalbi boş diyebilir miyiz sorusuna ise “Aynen öyle ”yanıtını verdi.


GÖKÇE BAHADIR VE EFE DURU AŞKI BİTTİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

26 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com