Bugun...
GÜLBEN ERGEN'LE DAVASI DEVAM EDEN ERHAN ÇELİK'İN İFADESİ ORTAYA ÇIKTI!
Tarih: 10.01.2018 11:21  Güncelleme: 10.01.2018 13:52
facebook-paylas

Magazin gündemini uzun süredir meşgul eden Gülben Ergen ve Erhan Çelik davasında yeni bir gelişme var. Ergen'in kendisini Tolga Duğles'le aldattığını iddia eden Erhan Çelik, yeniden ifade vermeye gitti.

Şarkıcı Gülben Ergen?le davası devam eden Erhan Çelik?in ifadesi ortaya çıktı
Gülben Ergen, geride bıraktığımız gün Seda Sayan’ın programına katılmış ve  “Benim ölümümü izlediler. Ben ne yaptım?” diyerek kendisini savunmuştu. Bu açıklamaların ardından Erhan Çelik, Ergen tarafından aldatıldığını verdiği ifade ile bir kez daha açıklamış oldu. Gülben Ergen ile Tolga Duğles’in uygunsuz görüntüleri olduğunu söyleyen Çelik, görüntüleri de Tolga Duğles’in eşi Yasemin Duğles’in yaydığını söyledi.

GÖRÜNTÜLERİ MÜZİK YAPIMCISI PAYLAŞTI

Erhan Çelik’in ifadesi şöyle: “Küçük bir araştırmayla ortaya çıkacağı üzere, Gülben Ergen-Tolga Duğles ilişkisi, evli sevgilisi olarak ifade edilen Tolga Duğles’in eşi Yasemin Duğles tarafından eski eşinin cep telefonundan aldığı bilgi ve görüntülerle ünlü bir müzik yapımcısı vasıtası ile kamuoyunun gündemine getirildiği anlaşılacaktır.”

“ERHAN’IN A… KOYACAĞIZ”

“Nitekim yine Gülben Ergen ile aramda İstanbul 11. Aile Mahkemesinin 2017/415 D iş sayılı dosyasında görüldüğü üzere Avukat Altın Mimir müvekkili Gülben Ergen ile yaptığı konuşmada ben ve avukatım için “Yarın a… koyacağız Emin ile Erhan’ın” şeklinde mahkeme dosyasında sunulan bilirkişi raporunun 36. sahifesinde tespit şeklinde ortaya çıkmıştır. Bu her şeyden önce bir kadına, bir anneye özellikle de kamu görevini ifa eden bir bayan avukata yakışmayacak ahlak ve adap dışı hakarete bulunmaktadır.”


BURCU ESMERSOY HEM ŞİKAYETÇİ OLDU HEM GELMEDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com