Bugun...
GÜNÜN MAGAZİN BOMBASI: DEMET AKALIN VE OKAN KURT'UN ARASI AÇILDI!
Tarih: 14.08.2017 18:43
facebook-paylas

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'un arasına 40 milyon TL'lik borç girdi. İkili birbirlerini sosyal medya hesaplarında takibi bıraktı, Akalın katıldığı canlı yayında deyim yerindeyse cinnet getirdi ve "Sokakta kaldım" diye haykırdı

Demet Akalın ve Okan Kurt?un arasına 40 milyon TL girdi iddiası
2012 yılında Okan Kurt’la evlenen Demet Akalın eşinin borçları nedeniyle karşılaştıkları icradan dolayı evliliğini bitirme kararı aldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, iddiaya göre eski ortağı Osman Görgülü'nün kendi aleyhine açtığı 32 milyon 845 bin liralık icra takibi ile sarsıldı. İzmir 14. İcra Dairesi'nin aldığı kararla Okan Kurt'un sahibi olduğu Hadımköy'deki şirketi, taşınmazlar ve Beykoz'daki lüks evinde icra takibi yapıldı.

EVLİLİĞİ İCRA MI BİTİRİYOR?

Geçtiğimiz gün eşinin borçları nedeniyle evine haciz geldiği haberleriyle gündem olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un arasına 40 milyon TL girdi. Şirkette yüzde 20 payı olan Demet Akalın’a eşi yüzünden 8 milyon TL borcu çıktı. Bu yüzden birbirine giren çift sosyal medya hesaplarından da birbirini takip etmeyi bıraktı. Bütün bu gelişmelerin üzerine Kurt’un Akalan’ın Bodrum’daki konserinde bulunmaması akıllara çiftin ayrılıp ayrılmadığı sorusunu getirdi.

Şık Hayat’ın yaptığı araştırma sonucunda ayrılık iddialarının doğru olduğu ortaya çıkarken, Akalın ve Kurt, herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.


DEMET AKALIN CANLI YAYINDA AĞLADI! Haberimizi okumak için tıklayın.Etiketler :
Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com