Bugun...
HALİL SEZAİ VE GENÇ SEVGİLİSİ KİMSEYE ALDIRIŞ ETMEDEN...
Tarih: 24.07.2016 11:14
facebook-paylas

Sevilen şarkısı İsyan’la dillerde olan Halil Sezai, o gün genç sevgilisine veda ederken farklı bir isyan sergiledi...Halil Sezai'ye Atatürk Havalimanı'nda objektiflere takıldı. Genç sevgilisini uğurlayan sanatçı, ondan bir türlü ayrılmak istemiyordu. Bu vedaya olan isyanını, dakikalarca sarılıp onu öpücük yağmuruna tutarak gösterdi.

Aşk hayatındaki hızıyla herkesi şaşkına çeviren Halil Sezai, şaşırtmaya devam ediyor… Geçtiğimiz aylarda jet hızıyla evlenip, jet hızıyla boşanan Sezai, yaşadığı kısa süren evliliği sonrası her seferinde farklı bir bayan ile görüntülenmişti. Önceki gün Atatürk Havalimanı’nda kendisinden yaşça küçük olduğu gözlenen yeni sevgilisiyle ilk kez görüntülenen Sezai, aşk dolu dakikalarıyla gazetecilere yakalandı.

Kız arkadaşını yolculadığı öğrenilen Sezai, yeni sevgilisinin biletini check-in yaptırdıktan sonra bir türlü kız arkadaşından ayrılmadı. Uzun bir süre sevgilisine sarılan Sezai, çevredekileri aldırış etmeden uzun bir süre de öpüşmesi işte objektiflere böyle yansıdı. Halil Sezai, zoraki ayrıldığı sevgilisini yolculamasının ardından havaalanından ayrıldı.


HALİL SEZAİ, EŞİNİ ALDATTI İDDİASINA NE DEDI? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

23 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com