Bugun...
HANDE ERÇEL'İN YENİ SEVGİLİSİNİN GÜNDEME OTURAN FOTOĞRAFI!
Tarih: 19.10.2017 14:43  Güncelleme: 19.10.2017 20:02
facebook-paylas

Hande Erçel’in yeni sevilisi Mehmet Dinçerler’in aylar önce sosyal medya hesabından paylaştığı ergenlik fotoğrafı olay oldu.

Hande Erçel?in yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler?in unutmak istediği görüntüsü
Genç oyuncu Hande Erçel, şu günlerde yeni sevgilisi iş adamı Mehmet Dinçerler'le yaşadığı ilişkiyle gündemde. Sosyal medyada 6,6 milyon kişinin takip ettiği, şöhreti her geçen gün artan genç yıldız, yeni ilişkisiyle tartışmaların da odağında yer alıyor. Çünkü Hande Erçel'in yeni sevgilisi Mehmet Dinçerler yakın zamana kadar güzel oyuncunun eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz'ın da yakın dostuydu. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Ekin Mert Daymaz ile Mehmet Dinçerler birbirlerine argoda kardeş anlamında kullanılan kardo lakabıyla hitap ediyordu. Üstelik Hande Erçel, Ekin Mert Daymaz'la beraberken Mehmet Dinçerler de zaman zaman onlara eğlencelerde eşlik ediyordu.

YILLAR ÖNCEYE AİT FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Hande Erçel, eski sevgilisinin yakın dostuyla sevgili olduğu için son günlerde eleştiri oklarına hedef oluyor. Öte yandan güzel oyuncunun yeni aşkı Mehmet Dinçerler'in ilginç bir görüntüsü de şu günlerde sosyal medyada dolaşıyor. Bir kahve zincirinin patronu olan ve geçen yıllarda Asena Atalay, Ece Seçkin ve Deniz Akkaya gibi ünlü kadınlarla yaşadığı ilişkilerle anılan Mehmet Dinçerler fit fiziğiyle dikkat çekiyor. Dinçerler, formunu korumak için düzenli spor yapıyor. Ancak 29 yaşındaki genç iş adamının ergenlik yıllarında kilo problemi olduğu ortaya çıktı. Dinçerler'in o günlerine ait bir fotoğrafı Hande Erçel'le ilişkisinin gündeme gelmesiyle beraber sandıktan çıkarıldı.

mehmetdincerler


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

22 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com