Bugun...
HANDE YENER BODRUM LAHMACUNUNA RAKİP ÇIKTI!
Tarih: 27.06.2016 14:14
facebook-paylas

Turizm sektöründeki kriz, Hande Yener’in Sebastian Beach’ini vurmamış görünüyor. Yener, önceki gün Yalıkavak’ta ortağı olduğu Sebastian Beach’te yurt dışından gelen misafirlerini ağırladı. Yener, Sebastian’ı Dubai’de açmak isteyen iki kadın yatırımcıyla yemek yedi. Hane Yener, onlarla birlikte Happy Hours etkinliğinde eğlendi. Yener, “Bu teklif, benim için gurur verici. Sebastian benim evladım gibi; bu markayı yurt dışına taşırken çok iyi düşünerek hareket etmem lazım. Mesele sadece para değil” dediği öğrenildi.

HANDE MODA DÜNYASINA GİRİYOR

Ayrıca Yener’in, Sebastian’da Bodrum’un pahalı lahmacununa alternatif ‘beachmacun’ da satacak. Geride bıraktığımız yıl Türkbükü’nde ayranla birlikte 70 liraya satılan lahmacuna alternatif olarak sunulacak ‘beachmacun’un biraz daha ulaşılabilir fiyatlarda olması düşünülüyor. Hande Yener, mekanında alakart restorandan pastaneye kadar birçok farklı işletme açarak daha fazla müşteri çekecek. Konser ve albümlerinden büyük bir gelir elde eden Yener, bununla yetinmiyor. Ünlü popçu, işletmecilik derken moda dünyasına da el attı. Hande Yener, bu yaz Hakan Akkaya’nın tasarladığı plaj kıyafetlerini de kendi adıyla satışa sunup servetine servet katmayı hedeflediği söylendi.


TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ KÖTÜ GİDİŞAT HANDE YENER'İ VURMADI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com