Bugun...
HANDE YENER'İN MEKANINI MÜHÜRLEMEYE GELDİLER!
Tarih: 05.06.2016 13:05  Güncelleme: 05.06.2016 13:17
facebook-paylas

Bodrum'da Sebastian Beach Club adlı mekan açan Hande Yener'e zabıta şoku.ande Yaner’in Bodrum Yalıkavak’ta işlettiği Sebastian Beach Clup bu sezon yeni yerinde açıldı. Sebastian Beach Club, geçen sene komşu oldukları Dona Beach Club’ın hizmet verdiği yerde bu sezon Dona Entertainment Group adı altında hizmete başladı. Sebastian Beach Club için 2 Haziran Perşembe günü düzenlenen açılış kokteyli, Demet Akbağ’ın bu akşam ilk bölümüyle ekranda olacak ‘Çok Aramızda’ adlı programının çekimlerine de konu oldu. Bundan böyle işbirlikçileriyle beraber ünlüler dünyasının sevilen isimlerini gizli kamera şakalarıyla şaşırtacak olan Akbağ, ilk şakasını Hande Yener’e yaptı.POLİS VE ZABITALAR MEKANI BASTI

Şaka kapsamında, mekanın açılış kokteyli başladıktan bir süre sonra işletmenin kapısına polis ve zabıta üniformalı kişiler geldi. İşletmenin vasfına uygun olmadığı ve bazı kuralların yerine getirmediğini belirten görevliler, işletmenin mühürleneceğini söyledi.Ekipte, polis kameraları olarak belirtilen kameralar da yer alırken, kendini rolüne fazla kaptıran polis üniformalı bir kişi, polis kamerası dışındakilerin uzaklaşmasını istedi. Polis üniformalı kişiler ile gazeteciler arasında bu nedenle kısa süreli gerginlik yaşandı.“AÇILIŞ GÜNÜMÜZDE ŞAKALANDIK”

Çekim yapmaya çalışan gazeteciler ile Hande Yener, yaşananların Demet Akbağ’ın kamera şakası olduğunu aynı anda öğrendi. Şaşkınlığını uzun süre üzerinden atamayan Yener, “Açılış günümüzde şakalandık. Bir anda kapıda polisleri görünce çok şaşırdım. Hakikaten zorlu bir yarım saat yaşandı kapıda.Israrla beni kapıya çağırıyorlar ben de gitmiyorum. Çünkü teknik olarak bir suçumuz yok öğrenmeye çalışıyorum neyin ne olduğunu. Şakayı benim yüzüme yapamadılar ve ellerinde patladı. Çünkü benimle muhatap olamadılar. Ben teknik konulardan anlamıyorum. Ortaklarıma da inanılmaz güveniyorum.Bir kusurları olmadığını biliyordum. ‘Sen rahat ol biz kapıda çözeceğiz’ dediler. Ufak bir aksilik yaşandığını düşündüm. Neyse ki kapıda kameraların önünde onlara yalvaran bir görüntü elde demediler” dedi. Yener, yaşanılanların mutlu sona bağlandığını belirtti.


HANDE YENER'İN OĞLU ÇAPKINLIK TURUNDA! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com