Bugun...
HELİN AVŞAR, SİNEM İLE KENAN ÇİFTİNİ ÇOK KIZDIRACAK!
Tarih: 03.07.2016 18:48
facebook-paylas

Pek çok ünlü gibi evlilik için tercihi 2016 yılında yapan Helin Avşar, verdiği röportajda evlilik sonrası planları hakkında konuştu.

Helin Avşar Hülya Avşar'ın kız kardeşi olsa da o kendi adımlarıyla ilerlemeyi seçtiği yolda adını kısa sürede duyurmayı başarabildi. Moda sektörüne el atan Helin Avşar, kendi yarattığı markası ile dikkatleri üzerine çekiyor. Pek çok ünlünün evlilik için tercih ettiği 2016 yılında nikah masasına oturan Helin Avşar, verdiği röportajda yeni yaşamına dair merak edilenleri anlattı. Cunda adasında düğün yapma fikrinin kendisine ait olduğunu ifade eden Avşar, fikrinin çalındığı öne sürdü. Avşar bu açıklamasıyla Sinem Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu'na da bir gönderme yapmış oluyor. İşte röportajdan dikkat çeken kısımlar:

Annem Cunda'lı diye düğünü bu yaz Cunda'da yapmayı düşünüyorduk. Ömrüm boyunca orada kır düğünü yapmak hayalimdi. Ama ben Cunda'da düğün yapmak istediğimi söyledikten sonra orada 4-5 tane düğün oldu. Hiçbirinin orayla alakası yok. Rol çaldılar sinir oldum. Bu yüzden kışın yapacağım. Ama sinirim geçerse belki yine Cunda'yı düşünebilirim.
 

Eşinizle tatil planlarınız var mı?
Ocak ayında love boat seyahatimiz var. Ama hamile kalırsam erteleme durumumuz var. Hamile kalıp kalmamak aslında belirleyecek tatili.

 

Yumurtalarınızı dondurmuştunuz onları mı kullanacaksınız?
Çok enteresan bir şey oldu evlendikten sonra yumurtalarım çoğaldı. Dondurulmuş olanlar duruyor ama şimdi normal bir şekilde hamile kalmaya çalışıyorum. Fakat herkese bütün yeni evlilere ve genç kızlara yumurtalarını dondurmalarını tavsiye ederim çok önemli.


HELİN AVŞAR MUHTEMEL FİKİR HIRSIZLARINI UYARDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com