Bugun...
HÜLYA AVŞAR, DEMET AKALIN'DAN BAŞKA KRALİÇE TANIMAM DİYOR!
Tarih: 28.01.2017 11:23  Güncelleme: 29.01.2017 09:40
facebook-paylas

Ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Hülya Avşar önceki akşam Tarabya Kıyı Balık'ta geleneksel aile yemeğinde görüntülendi. Yaklaşık dört saat süren yemekten ilk olarak Helin Avşar elinde kırmızı bir gül ile ayrıldı.Geçtiğimiz aylarda eşi Serhan Bora'dan ayrılan Helin Avşar yeni bir aşka yelken açtığını itiraf etti. Geçtiğimiz günlerde İnstastory hesabından yeni sevgilisi ile el ele çekilmiş bir fotoüraf paylaştığı hatırlatılan Avşar, "Henüz daha yeni. Kesin bir şey konuşmak istemiyorum" dedikten sonra utangaç tavırları dikkat çekti.Mekandan Kız kardeşi Helin Avşar'dan 30 dakika sonra geride kalan aile bireyleri ile çıkan Hülya Avşar, herkesi yolcu ettikten sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yeni başlayacağı programıyla ilgili bilgiler veren Avşar kızı "Çok süprizlerim var" diyerek şimdiden hayranlarını meraklandırmaya başladı.Demet Akalın'ın geçtiğimiz günlerde "Onu baştan yaratacağım" sözleri hatırlatılan Avşar kızı "Olabilir haklıdır Aslan. Çokta güzel albüm yapıyor. Şarkı konusunda son derece haklı ve şanslı. Güzel bir şarkı bulup onu bana uygun gördüyse olabilir. O şekilde konuşmuş olabilir. Ben hiç kızmadım ve son derece de iyi niyetli ve samimi buldum. Hiçbir zaman art niyet olduğunu düşünmüyorum. Olabilir bir tane şarkı bulur ki çok da güzel bir şarkı dinlettiler. Yeniden yaratmak meselesi değil ama çok da gündem olacak bir şarkı olabilir. Demet'in tarzını bildiğim için takılmadım. Hiç alınmadım. Ben ona kırılmadım ve sadece güldüm" dedi.Kız kardeşi Helin Avşar'ın yeni bir ilişkiye başladığını itiraf etmesi ile ilgili sorulara Avşar kızı, "Vaaay öyle mi iyi Allah mesut etsin" dedi. Geçtiğimiz aylarda boşanan kız kardeşinin yeni bir ilişkiye başlarken kendisinden izin alıp almadığı sorusuna, "Benim haberim yok. Benden onay almasına da gerek yok ki" şeklinde cevapladı. Gazetecilerin darısı başınıza sözlerine "Zaten başımda dermişim" diyerek kahkahalar atan Avşar, başrollerini Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı "Cesur ve Güzel" dizisinin konusu hatırlatılarak "Aşık olduğunuz insan ailenizin düşmanı çıksa ne yapardınız?" sorusuna Hülya Avşar, "Kıvanç ise işler değişebilir. Kıvanç'sa bu aileyi maile hak getire" diyerek kahkahayı bastı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in bu iltifatları duymasın sözlerine Avşar, "Bilmiyor mu kocasının ne kadar yakışıklı olduğunu. Yani Kıvanç Tatlıtuğ, gibi bir adamsa bir çocuksa hiç aileyi tanıman yani Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir kocam olsa kıskanırdım" dedikten sonra uzaklaştı. Tarabyaüstünde alkol kontrolü uygulamasına giren Hülya Avşar, yapılan muayene de 0 promille alkolsüz çıktıktan sonra evinin yolunu tuttu.


DEMET AKALIN, SİBEL CAN'IN ELEDİĞİ GENÇ KIZI EKİBİNE ALDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com