Bugun...
İBRAHİM TATLISES ÇOCUKLUK ARKADAŞLARINI BÖYLE ARIYOR!
Tarih: 10.10.2017 10:27  Güncelleme: 10.10.2017 14:49
facebook-paylas

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafla arkadaşlarını aradığını ilan etti. Fotoğraftakilerin eski arkadaşları olduğunu söyleyen Tatlıses, “Lütfen bir ses verin, neredesiniz, yaşıyor musunuz varlığınızdan haber almak istiyorum... Ben artık İzmir'deyim, beni arayın lütfen...” diye yazdı.

İbrahim Tatlıses çocukluk arkadaşlarını arıyor!
İbrahim Tatlıses Instagram hesabından eski bir fotoğraf yayımladı. BU çocukluk arkadaşlarımı arıyorum’ diyen Tatlıses arkadaşlarının isimlerini de vererek kendilerine çağrıda bulundu. Tatlıses: Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız, benim de en büyük özelliğim eski arkadaşları unutmamaktır dedi. İşte ayrıntılar…

İbrahim Tatlıses'ın paylaştığı mesaj ve fotoğraf şöyle:

“Ben bu çocukluk arkadaşlarımı arıyorum ve bulamıyorum, onlarda aramıyor… Sağ altaki Mustafa Kovayçin’le görüşüyordum, şimdi oda yok, nerede olduğunu bilmiyorum. Zannımca komiser olmuştu gidiş o gidiş… Sağ üstteki Seydi Kaya; onunla da Mersin’de bir konserimde kırıldık ve onuda tam 35 sene gibi bir zamandır göremiyorum… Lütfen bir ses verin, neredesiniz, yaşıyor musunuz varlığınızdan haber almak istiyorum… Ben artık İzmir’deyim, beni arayın lütfen… Sol üstteki Nesih’le görüşüyorum ama sizlerle görüşemiyorum ve herşeye rağmen sizleri özledim. İnşallah kötü bir haber almam sizlerden… Hatta bir seferinde en üste sağdaki Seydi arkadaşım, sevdiğim kıza okumam yazmam olmadığı için mektup yazmıştı… Bizleri ALLAH kavuştursun inşallah, Amin… BAZILARINIZ YİNE SAÇMALAMAYA BAŞLADI YOK İŞTE ŞİMDİ NEDEN ARIYORSUNUZ YOK İŞTE YALNIZ OLDUĞUNUZU HİSSETTİĞİNİZ İÇİN ARIYORSUNUZ BENİ HİÇ BİR ZAMAN YALNIZ BIRAKMADINIZ Kİ YALNIZ KALAYIM AYRICA BENİM EN BÜYÜK ÖZELLİĞİM ESKİ ARKADAŞLARIMI UNUTMAMAKTIR arkadaşlar lütfen beni bu yanımla vurmayın çünkü ben bir yanı YIKIK’ları SEVERİM bu da böyle BİLİNE teşekkür ederim!”


İREM DERİCİ YAŞADIKLARINI ANLATTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com