Bugun...
İBRAHİM TATLISES KONSEPT DAVASI AÇTI!
Tarih: 01.03.2017 09:32
facebook-paylas

Hayranlarının yeni albüm beklentilerini karşılayacağını söyleyen ancak şimdilik somut bir adım atmayan İbrahim Tatlıses, konsept davası açtı. Sadece müzik sektöründe değil çok farklı kulvarlarda boy gösteren İbrahim Tatlıses, gerçek bir ticaret adamı.Otelcilik, yemek ve giyim sektörü derken pek çok farklı kulvarda boy gösteren Tatlıses’in adı şimdilerde bir davayla anılıyor. Tatlıses Çiğ Köfte” isminin ve logosunun işletme hakkını 5 yıl önce çiğ köfte salonu işleten Özgür Saygı’ya veren İbrahim Tatlıses, konsepte aykırı dekorasyon yaptırdığı ve şubeyi satılığa çıkardığı için dava açtı.


KONSEPTE AYKIRI DEKORASYON

Davaya göre; Saygı sözleşmeye aykırı davrandı. Sabah’ın haberine göre, konsepte aykırı dekorasyon yaptırdı ve işlettiği şubeyi satılığa çıkardı. İcra takibi başlatan ibrahim Tatlıses de icra takibinin durması üzerine İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde alacak davası açtı. Davada sözleşmeye aykırılık nedeniyle 50 bin lira cezai şart parasının tahsili isteniyor.


İBRAHİM TATLISES İLE İDO ARASINDA SAHNEDE ÇAKMA ATIŞMASI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SOSYETE HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com