Bugun...
İGOR TUDOR, KRİZİ ÇÖZMEK İÇİN AİLESİNİ ÜLKESİNE YOLLADI!
Tarih: 13.12.2017 13:23  Güncelleme: 13.12.2017 16:55
facebook-paylas

Galatasaray Teknik Direktörü Tudor, "Florya'ya taşınıyorum, işime odaklanacağım" diyerek ailesini ülkesine yolladı. Galatasaray'ın Hırvat teknik adamı Tudor, tesislere taşınarak, tamamen işine odaklanma kararı aldı

Tudor'un bu kararı, "Ailesi gitti, istifa mı edecek?" sorusunu da doğurdu. Liderlik koltuğunda oturmasına rağmen sürekli olarak "Gönderilecek" baskısı altında görev yapan Tudor, ilginç bir karara imza attı.

Ailesini ülkesi Hırvatistan'a gönderen Tudor, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yaşamaya başladı. Eşi ve çocuklarının yanı sıra anne-babasını da ülkesi Hırvatistan'a yollayan Tudor, ailesine devre sonuna kadar sadece Galatasaray'a konsantre olmak istediğini söyledi ve tesislere taşındı.

YARDIMCILARI TUDOR'UN HEP YANINDA

Florya'da kalmaya başlayan Tudor, Akhisar galibiyetiyle liderliği geri aldı. 7/24 tesislerde yaşayan Hırvat hoca idman sahasının zemininden, futbolcuların yemeklerine kadar her sorunla ilgileniyor ve tüm mesaisini Florya'da harcıyor.

Tudor'u yardımcı antrenör Hari Vukas, kaleci antrenörü Sandro Tomic ve kondisyoner Toni Modriç de yalnız bırakmıyor. Video odasında hem Galatasaray hem de rakipleri detaylıca analiz eden Tudor ve yardımcıları devreyi lider bitirmek için adeta Florya'da yatıp Florya'da kalkıyor.


VAN PERSİE İLE SNEİJDER ABD'YE TRANSFER OLUYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com