Bugun...
İNGİLİZ BASININDAN VAN PERSİE İÇİN SKANDAL MANŞETLER!
Tarih: 07.11.2016 12:15
facebook-paylas

İngiliz basını, Akhisar maçında gözüne darbe alan Van Persie için ''Bir daha asla göremeyecek'' derken F.Bahçe Kulübü'ndan açıklama geldi.Fenerbahçe'nin Akhisar'la karşılaştığı mücadelenin 37. dakikasında girdiği bir ikili mücadelede darbe alan ve gözünde ufak yırtılmaya bağlı kanama meydana gelen Robin Van Persie'nin sakatlığını İngiliz The Sun gazetesi biraz abarttı.BİR DAHA ASLA GÖREMEYECEK DEDİLER

Fenerbahçe doktoru Burak Kunduracıoğlu'nun 'Önemli bir durum yok' açıklamasına rağmen The Sun 'Sol gözü bir daha asla göremeyecek' başlığı attı. Haberde pozisyonu anlatan İngilizler, ardından Van Persie'nin gözünden ameliyat olması gerektiğini, sol gözünü kaybettiğini ve bir daha o gözüyle göremeyeceğinden korkulduğunu yazdı. 

DOKTORDAN RAHATLATAN AÇIKLAMA

Kulüp Doktoru Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu, Robin van Persie’nin sağlık durumu ile ilgili FB TV’ye açıklamalarda bulundu. 

Kunduracıoğlu, “O pozisyonda gözüne darbe almıştı, göz kapağında yırtık ve kanama vardı. İlk müdahale sonrasında göz doktorunun da müdahalesi için hastaneye gönderdik. Tetkikler sonrasında önemli bir şeyinin olmadığını öğrendik. Durumu iyi. Ucuz bir şekilde atlattık. Ambulans bekledik.  Acil bir şey olsaydı durum vahim olabilirdi.” dedi.


FENERBAHÇE'NİN İKİ YILDIZI DERBİDE YOK! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com