Bugun...
İŞTE ÇELİK'İN ADANA'DA YAŞANAN TRAJİK YANGINLA İLGİLİ YAPTIĞI AÇIKLAMA!
Tarih: 30.11.2016 21:18
facebook-paylas

Ünlü şarkıcı Çelik Erişçi, Adana’da kız öğrenci yurdunda meydana gelen yangın haberlerinin ardından çok konuşulacak bir video yayınladı. Çelik yayınladığı videoda, “Adana’daki trajedinin çok da büyütülecek bir yanı yok” diye konuştu.

Adana'nın Aladağ İlçesi'nde 3 katlı bir kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, 11'i kız öğrenci ve 1 görevli olmak üzere 12 kişi hayatını kaybederken, 22 öğrenci de yaralandı. Acı haberin ardından birçok ünlü sanatçı üzüntüsünü dile getirdi. Bu mesajların en ilginci ise Çelik Erişçi’den geldi. 

Bu mesajın tamamı şöyle;

“Arkadaşlar dün gece Adana’da olan olayın çok da büyütülecek bir yanı yoktur. Yetkililer olaya el koydular ve gerekli açıklamaları televizyonda yaptılar. Çocuklar bizim çocuklarımızdır onlar bizim geleceğimizdir ve Türkiye Cumhuriyeti de büyük bir devlettir diyerek bu olaydan büyük bir ders çıkartılacağını bize açıkladılar. Olay halkımızın gözü önünde olmaktadır. Halk da bilincinde ve sorumluluğundadır. Eminiz bundan önce depremlerde, madenlerde, asansör kazalarında ve daha başka nice kazalarda olduğu gibi yetkililer bu olaydan da gerekli dersi alacaklardır. Dolayısıyla sosyal medyada gereksiz faaliyetlerde bulunup uğraşmaya gerek yoktur. Hepiniz çekilebilirsiniz, dağılabilirsiniz”


ÇELİK ERİŞÇİ'NİN SON HALİ HAYRETE DÜŞÜRDÜ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com