Bugun...
KERİMCAN DURMAZ'DAN ASKERLİK AÇIKLAMASI!
Tarih: 21.11.2016 17:36
facebook-paylas

Renkli Sayfalar programına katılan Kerimcan Durmaz, hakkında çıkan celp kağıdındaki ismin bir benzerlik olduğunu, askerliğini 2018 yılına kadar tecil ettirdiğini söyledi.

Durmaz, Renkli Sayfalar programı sunucularının 'Tecil dolduktan sonra askerliğini yapacak mısın?' sorusuna, ise 'Zamanı gelince tabiki gitmek isterim ancak o zaman işlerimin ne durumda olacağını da görmek gerek' şeklinde yanıt verdi.

Sosyal medya fenomeni özel hayatıyla ilgili açıklamalarda da bulundu. Küçük yaşlarından beri modaya meraklı olduğunu ve tasarımlar çizdiğini söyleyen Durmaz, ilk evini kısa bir süre önce aldığını açıkladı. Sanıldığı ve konuşulduğu kadar yüksek paralar kazanmadığını söyleyen Kerimcan, bir dönem moda blogerlığı yaptığını da söyledi.

MAFYA KOMEDİSİNDE OYNAYACAK

Kerimcan Durmaz, Ocak ayında çekimlerine başlanacak filmiyle ilgili de konuştu. Mafya komedi türündeki bir filmde yine bu tarz bir karaktere hayat vereceğini söyleyen Durmaz, senaryodaki bazı bölümleri beğenmediği için revize edilmesini istediğini de sözlerine ekledi. Son olarak doğum gününde kendisine pahalı bir hediye veren Demet Akalın'a teşekkürlerini sunan Durmaz, "Ünlü isimlerin bana jest olsun diye hediye aldıklarını düşünmüyorum onların doğum günlerinde ben de aynı ayarda hediyeler vereceğim, kimseden pahalı hediyeler istemiyorum' şeklinde konuştu.


KERİMCAN DURMAZ'A MERAK EDİLENLERİ SORDULAR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

23 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com