Bugun...
KURTLAR VADİSİ'NİN İSMİ DEĞİŞİYOR: NECATİ ŞAŞMAZ AÇIKLADI!
Tarih: 30.09.2017 11:50
facebook-paylas

Dizinin başrolü Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi'nin adının değişeceğini açıkladı. 'Kurtlar Vadisi Vatan' filminin galasında soruları cevaplayan Necati Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi dizi olarak geri dönecek ama adını değiştiriyorum. İsmini 'Kurtlar Vadisi Kaos' olarak düşündüm" dedi.

?Kurtlar Vadisi?nin ismi değişiyor! Necati Şaşmaz açıkladı!
Türkiye’de çok fazla hayranı olan ve uzun yıllar devam meden Kurtlar Vadisi Pusu ekranlara geri dönüyor. Kurtlar Vadisi Vatan filminin Berlin’deki galasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Necati Şaşmaz, dizinin isminin ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ olarak değişeceği ve ekranlara geri döneceği müjdesini verdi. İşte ayrıntılar…

“DİZİNİN ADINI DEĞİŞTİRİYORUM”

Kurtlar Vadisi dizisinin bundan sonra ‘Pusu’ yerine ‘Kaos’ ismiyle devam edeceği bilgisini veren Necati Şaşmaz, “Kurtlar Vadisi dizi olarak geri dönecek ama adını değiştiriyorum. İsmini ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ olarak düşündüm. Dizide yakın zamanda güneyimizde yaşanan krizleri, ülkemizde yaşanan sıkıntıları, değişen konjonktürde bizim neler yaşayacağımızı ve etrafımızdaki coğrafyada neler yaşanacağını anlatmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Şaşmaz, daha sonra, “Memati ve Abdülhey eksik” diye serzenişte bulunan seyirciye gülerek “Onlar öldüler ama” diye cevap verdi.


ECE ERKEN'İN NEW YORK'TAKİ SAMİMİ GÖRÜNTÜLERİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com