Bugun...
KUŞUM AYDIN'DAN TARTIŞILACAK SÖZLER!
Tarih: 28.03.2016 07:59  Güncelleme: 28.03.2016 09:47
facebook-paylas

Şarkıcı ve sunucu verdiği bir röportajda Kuşum Aydın, evlilik ve çocuk konusuna değindi. Kuşum Aydın çok çocuk yapanlara tepkili; Lütfen bilinçli ve parası olanlar evlensin ve çocuk yapsın. Ondan sonra o çocukları okuyamadık diye ağlamasınlar. Bir de kaç tane fırlatıyorlar, sinir içindeyim. Sana yemin ediyorum her gün bu konuyla ilgili telefon alıyorum. İşin içine çocuk girdiği zaman 100’üne, 200’üne, 300’üne bakmıyorsun bir şekilde destek oluyorsun. Çocuk deyince ben de hayat bitiyor.

Sen çocuk istemiyor musun?

Ben istedim hayatım, bir kere de evlendim. Olmuyor, böylesi benim için hayırlı olan. Bazı insanlar çok iyi anne veya baba olmak için doğmuşlardır, ama kısmet olmaz. Hatta bir umut şaka da değil, 2 ay önce durum tehlikeli mi diye, kromozom ve spermlerimi saydırttım. Allah’a şükür durum iyi. Hayat bana böyle bir yol çizdi. ‘Kaderim böyleymiş’ derler ya. Ama istedim ki, ülkede yasalar bizlere evlat edinme fırsatı verseydi. Öncelik çocuğu olamayanlara diye biliyorum.

Evlat edinemiyorsun peki, bir formülün var mı?

Mesela 5 tane çocuğa ve iyi okuyor avukat aracılığı ile 18-20 yaşına geldiğinde örneğin 50.000 TL, 30 yaşına geldiğinde 100.000 TL. Çekme Hakkı'na sahip diyorsun. Ne yapacaksın ki paranı, böyle destek olacaksın.

Peki senin akrabaların?

Yeğenlerim var tabii. Olana da niye para bırakasın ki.

Yasalar öngörürse evlat edinir misin?

Öyle bir şey olsa hemen evlat edinirim. Böyle bir şeyin iyi düşünülmesi ve organize edilmesi lazım. 2 çocuk mesela büyütsen, okutsan ve öyle hayatın finaline erse. Kendi çocuğum için artık zor. Çünkü birisiyle yaşamak çok zor. Evlilik zor. Bunu babalarım nesli başarıyordu. 


DEMET AKALIN OLAYLI EVİNDEN NİHAYET TAŞINDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SOSYETE HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com