Bugun...
MEMLEKETTE NE ÇOK AYI VARMIŞ!
Tarih: 14.12.2016 11:22  Güncelleme: 14.12.2016 12:22
facebook-paylas

Sevim T., metrobüste taciz edildi, ardından uyardığı Murat T. metrobüs kapısı açıldığında genç kadını tekmeyle dışarı fırlattı.

İstanbul'da metrobüste ikinci Ayşegül Terzi vakası yaşandı. Ayşegül Terzi adlı hemşire otobüste tanımadığı bir adamdan tekme yemişti. Benzer olay yeniden yaşandı.TEKME ATIP METROBÜSTEN FIRLATTI

8 Ağustos'ta Sevim T., kendisini taciz eden Murat'ı uyardı. Ancak 46 yaşındaki Murat'ın saldırısına maruz kaldı. İkili arasında yaşanan tartışma kısa süre sonra arbedeye dönüştü. Perpa durağında metrobüs kapısının açılması üzerine Murat U., genç kadına tekme atarak metrobüsten dışarı fırlattı. Durak ile metrobüs arasına düşen genç kadının yardımına duraktaki güvenlik görevlileri yetişti.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

İfadesinde suçunu itiraf eden Murat U., Sevim T. tarafından küfür ve hakarete maruz kaldığı için sinirlendiğini ve genç kadını darp ettiğini anlattı.

GENÇ KADINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Sevim T.'den şikâyetçi olan Murat U., kendisinin de darba maruz kaldığını beyan etti.

DAVA AÇILDI

Soruşturma sonunda Murat U.'ya "cinsel taciz ve kasten yaralama" iddiasıyla dava açılırken Sevim T.'ye "hakaret ve basit yaralama" iddiasıyla dava açıldı.


PETROL ÜRETİMİ REKOR KIRDI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

22 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com