Bugun...
MUSTAFA CECELİ'NİN ÇOCUĞUNA KAYYUM ATANABİLİR!
Tarih: 19.07.2018 11:09
facebook-paylas

Ortaya çıkan skandal olaylar sonrası Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik'in çocuğuna velayet davasında kayyum atama ihtimali ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde magazin dünyası İntizar ile Mustafa Ceceli'nin eski eşi arasındaki ilişkinin ortaya çıkmasıyla çalkalandı.

Haberlerin çıkmasının ardından 3 cepheden de açıklamalar geldi. Şarkıcı İntizar, görüntüleri sızdırdığı gerekçesiyle Mustafa Ceceli'ye sert tepki gösterdi. Bunun üzerine Mustafa Ceceli'den koruma hamlesi geldi. Ceceli korunma talebi için mahkemeye başvurdu.

Mustafa Ceceli'nin çocuğuna kayyum atanabilir
(Ahmet Hulusi hocalarıyla toplu fotoğrafları ortaya çıkmıştı)

2 AY SÜREYLE CECELİ'DEN UZAK DURACAK

İstanbul Aile Mahkemesi, İntizar’ın 2 ay süreyle Mustafa Ceceli’ye yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine ve şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Mustafa Ceceli'nin çocuğuna kayyum atanabilir

ÇOCUĞA KAYYUM ATANABİLİR

Bunun yanıda Mustafa Ceceli ve Sinem Gedik'in çocuğu için velayet davası da sürüyor. Velayet davasının görüldüğü İstanbul 9. Aile Mahkemesi, Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in 7 yaşındaki çocukları Arın Ceceli’nin menfaatinin korunması adına Sulh Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak çocuğa kayyum atanması talebinde bulundu.


ADNAN OKTAR'IN İSRAİL TARAFINDAN FİNANSE EDİLDİĞİNİ BİLMEYEN VAR MIYDI? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com