Bugun...
MUSTAFA CECELİ'NİN KONYA KONSERİ İPTAL EDİLDİ!
Tarih: 23.07.2018 10:28
facebook-paylas

Mustafa Ceceli’nin, Konya’nın Seydişehir ilçesinde düzenlenecek şölende vereceği konserin iptal edilmesine karar verildi. Mustafa Ceceli, Sinem Gedik ve İntizar...

Magazin gündemi son 10 gündür bu üçgen arasında kaldı. Sinem Gedik ile İntizar arasındaki ilişkinin olduğu ve mahrem görüntülerin de Mustafa Ceceli tarafından basına servis edildiği yazıldı.

Sinem Gedik tarafından yapılan açıklamada, Mustafa Ceceli'nin hocası olarak bilinen Ahmed Hulusi ve çevresindekiler tarafından örgütlü bir saldırı başlatıldığı ifade edildi. Magazin sayfalarını süsleyen bu haberlerin ardından Mustafa Ceceli'nin konserleri iptal edilmeye başladı.

10-15 AĞUSTOS PLANI

Konya'nın Seydişehir Belediyesinin 10-15 Ağustos tarihleri arasında düzenleyeceği 'Seydişehir Kalkınma Şöleni'nde sanatçılar Esat Kabaklı, İsmail Altunsaray, Uğur Işılak, Hüseyin Kağıt ve Grup İmera'nın yanı sıra Mustafa Ceceli'nin de konser vereceği duyurulmuştu.

HAKKINDA ÇIKAN HABERLERİN ETKİSİ...

Ancak Seydişehir Belediyesi, 10 Ağustos günü Mustafa Ceceli'nin vereceği konseri iptal etti. Konserin iptal edilme nedenin ise Ceceli hakkında son günlerde basında yer alan haberler olduğu belirtildi.


CAN BONOMO: BUNDAN SONRA SON SÖZ KARIMIN! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com