Bugun...
NUR YERLİTAŞ AŞKINI İTİRAF ETTİ!
Tarih: 23.11.2016 18:40
facebook-paylas

TV8 ekranlarının çok konuşulan moda programı 'İşte Benim Stilim'de jüri üyesi olan Nur Yerlitaş dün yayınlanan son bölümde aşkını itiraf etti. Esrarengiz aşkının adının Kemal olduğunu söyleyen Yerlitaş, terk edildiğini söyledi.

7.sezona bomba gibi başlayan 'İşte Benim Stilim'de Nur Yerlitaş bugüne kadar bilinmeyen aşkını ilk kez anlattı. Nurella, adının Kemal olduğunu söylediği aşkının kendisini terk ettiğini belirterek, 'severek gitti' ifadelerini kullandı.

'KEMAL, SON UÇAĞA BİNEREK GİTTİ'

Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Öykü Serter'in baskılarına dayanamayan Nur Yerlitaş, kendisini harap eden aşkına dair bazı ipuçları verdi. Ser verip sır vermeyen Nurella'nın ağzından adeta kerpeten ile laf alındı. Kemal ismindeki eski aşkının son uçağa binerek gittiğini ve bir daha dönmediğini söyledi. Ayrıca İstanbul'da yaşamadığını ve kendisi için "o bir sahil çocuğu" diyerek daha da önemli bir ipucu vermiş oldu.
Nur Yerlitaş ısrarla diğer jüri arkadaşlarını ayrıldıklarına ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadı.

'BENİ BİRAZ ANLASAYDIN DARILMAZDIK'

Nur Yerlitaş, daha sonra Kemal'e Orhan Gencebay'ın "Beni Biraz Anlasaydın Darılmazdık" şarkısını göndererek duygularını ifade etti.


NUR YERLİTAŞ'TAN İLK AÇIKLAMA! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com