Bugun...
ÖZGE ULUSOY'DAN ŞAŞIRTAN GÜZELLİK AÇIKLAMASI!
Tarih: 13.03.2017 18:49
facebook-paylas

Samsun'a gelen manken Özge Ulusoy, "Güzel kadın mutlu kadın mıdır?" sorusuna "Her zaman değil bence. Çok da dış görünüşle alakası yok ama güzel kadın mutluluğa en yakın kadın diyebiliriz" diyerek yanıt verdi.

Manken Özge Ulusoy, bir televizyon programı için Samsun’a geldi. Program kapsamında başvuran kadınlara estetik operasyonları yapacak olan Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş ile birlikte ortak basın toplantısı düzenledi.

ozge-ulusoy-ic

Ulusoy, yaş almanın güzel taraflarının da olduğunu, kadınların güzel yaş almak istediklerini söyledi. Ulusoy, bir gazetecinin, “Güzel kadın mutlu kadın mıdır?” sorusu üzerine “Her zaman değil bence. Çok da dış görünüşle alakası yok ama ”Güzel kadın mutluluğa en yakın kadın’ diyebiliriz. Sosyal hayatında da mutluysa, tabi her şey güzelliğe bağlı değil. Allah’ın yarattığı herkes güzel bunu her zaman söylüyoruz biz” diyerek yanıt verdi.

ozge-ic-1


İŞTE ÖZGE ULUSOY'UN ŞIKEL VE AKKAYA HAKKINDAKİ YORUMU! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com