Bugun...
PEKİ DERBİ BİLETLERİNİN FİYATI NE OLACAK?
Tarih: 25.11.2016 13:28
facebook-paylas

Spor Toto Süper Lig'in 13. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yapılacak derbinin biletleri satışa çıkarıldı.Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, sarı-lacivertli takımın Beşiktaş ile 3 Aralık Cumartesi günü, Ülker Stadı'nda oynayacağı maçın biletleri satışa sunuldu. 

Bugün ve yarın yüksek divan kurulu, kongre ile temsilci üyeler için satışa çıkarılan biletler, 27-28 Kasım'da Fenerbahçe Kart sahipleri ve Fenercell aboneleri tarafından temin edilebilecek. Biletler, 29 Kasım Salı günü genel satışa açılacak.  Sadece "www.passo.com.tr" üzerinden satılacak biletlerin fiyatları, 100 ila 400 lira arasında değişiyor. 

OKUL AÇIK                                                               :100,00 TL

MİGROS TRİBÜNÜ                                                   :100,00 TL

BORAJET TRİBÜNÜ-MARATON ÜST H-I BLOK      :130,00 TL

BORAJET TRİBÜNÜ C-D-F-G BLOK                        :150.00 TL

MARATON ÜST C-D-E-F-G BLOK                            :150.00 TL

FENERIUM ALT-MARATON ALT H-I BLOK              :200,00 TL

FENERIUM ALT-MARATON ALT G BLOK                :250,00 TL

FENERIUM ALT-MARATON F BLOK                        :260,00 TL

FENERIUM ALT-MARATON ALT E BLOK                 :275,00 TL

1907 TRİBÜNÜ A-B-C-D-E-K-L-M-N BLOK               :400.00 TL  

Maçı kimler izleyemeyecek? 

PFDK'nın kararı doğrultusunda bazı Fenerbahçe taraftarları maçı izleyemeyecek.

Kulüpten yapılan açıklamada şöyle denildi:"PFDK tarafından kulübümüze gönderilen  yazıda aşağıdaki ifadelere yer verilmiştir:


1- FENERBAHÇE A.Ş.'nin, merdiven boşluklarının boş bırakılmamasından dolayı FDT’nin 49/2. maddesi uyarınca 15.000-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına

2-FENERBAHÇE A.Ş.'nin, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 2. kez gerçekleştirilmesinden dolayı FDT’nin 53/2. maddesi uyarınca  50.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT'nin 53/3. Ve 53/4. Maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan MİGROS KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A,B.C,D,E,F, MİGROS KALE ARKASI ALT TRİBÜN I,J,K,L,M,N, OKUL AÇIK KALE ARKASI ÜST TRİBÜN A,B.C,D,E,F,G,H, OKUL AÇIK KALE ARKASI ALT TRİBÜN I, J,K,L,M,N,O,P, FENERİUM ÜST TRİBÜN B,C, MARATON ÜST TRİBÜN B,C,D bloklara giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişlerinin engellenmesine, (Oyçokluğu)

Buna göre;

1- Galatasaray maçına gelen ve yukarıda adı geçen bloklarda maçı izleyen taraftarlarımız Beşiktaş maçında tribüne giriş yapamayacaklardır.

2- Passolig kartlarında stadımızda kombineleri bulunan ve Galatasaray maçında yukarıdaki bloklarda karşılaşmayı izleyen taraftarlarımız, Beşiktaş maçına giriş yapamayacaklarından dolayı diledikleri takdirde stadımızın Maraton Tribünü’nde bulunan kombine satış merkezine gelerek kimlik ibrazı karşılığında 1 maçlık ücreti mukabilinde devir yapabileceklerdir.

3- Bunun dışında Galatasaray maçından dolayı ceza alan taraftarlarımız Beşiktaş maçı için biletlerini Passolig üzerinden devredebileceklerdir."


DERBİ GALİBİYETİ SONRASI DEMİREL AİLESİNDE YÜZLER GÜLÜYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com