Bugun...
RÜŞTÜ HER FIRSATTA FATİH TERİM'E ÇAKIYOR!
Tarih: 14.11.2016 11:26
facebook-paylas

Fatih Terim'e yönelik sert bir yazı yazan Rüştü Reçber, ''İmparator çıplaktır! Aynanın karşısına geçip kendine bak hocam'' dedi. İşte o yazının bir bölümü:

Sevgili hocam... 2-0 kazandığımız Kosova maçından sonra düzenlediğiniz basın toplantınızı dikkatle izledim. Ve, “Yine yaptı yapacağını” dedim. İki uçlu mesaj vermeyi ve sonra bunu kullanmayı o kadar çok seviyorsunuz ki... Önceki gün de daha önce verdiğiniz mesajların meyvesini yemeye çalıştınız, ama olmadı.İMPARATOR HİKAYESİ

Hocam bir hikaye vardır. Siz de bilirsiniz; çok meşhurdur çünkü: İmparatorun biri, dünyada eşi benzeri olmayan bir elbise ister. İmparatorluğun her yerinden terziler gelip, elbiselerini sunar, fakat imparator hiçbirini beğenmez. Derken bir gün, bir başka terzi çıkagelir ve “Size muhtaşem bir elbise diktim imparatorum” der. İmparator, şaşkınlıkla bakar ve “Hani, elbise nerede” diye sorar. Terzi de bunun üzerine, “Burada efendim. Bu elbiseyi sadece çok akıllı insanlar görür” diye cevap verir. İmparator, çaresiz, “Muhteşem bir elbiseymiş. Hadi bana giydir” der.

AYNANIN KARŞISINA GEÇİN

Terzi, hemen imparatoru soyar ve olmayan elbiseyi varmış gibi ona giydirir! ‘Muhteşem elbisesi’yle sokağa çıkan imparator, halkını selamlar. Ancak bir müddet sonra insanların kendisine gülmeye başladıklarını görür. Derhal şatosuna döner ve bir aynanın karşısına geçer. Evet, gerçek çırılçıplak karşında durmaktadır: İmparator çıplaktır! Demem odur ki sayın hocam, siz de aynanın karşısına geçip bir bakın..


FATİH TERİM: "3 FUTBOLCU İÇİN FİFA'YA BAŞVURDUK" Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com