Bugun...
RUSYA, SURİYE KIYILARINDA TATBİKAT YAPACAK!
Tarih: 12.04.2018 11:58
facebook-paylas

ABD ve Rusya arasında artmaya devam eden gerilimin ardından Moskova'nın aldığı kararla Rus donanması, Suriye kıyılarında tatbikat yapacağını duyurdu. Esad'ın Suriye'de halkını kimyasal silah kullanarak katletmesinin ardından Rusya ve ABD arasında yaşanan gerginlik giderek artıyor. Trump'ın "Füzelerimiz geliyor" mesajının ardından Rusya önlem almaya başladı.

Rusya Suriye kıyılarında tatbikat yapacak

TATBİKAT SURİYE KIYILARINDA YAPILACAK

Rus Donanmasına ait gemilerin Suriye kıyılarına yakın yerde tatbikat yapacağı, uluslararası havacılık personeli bildirimi (NOTAM) ve denizciler için seyir uyarılarını takip edecekleri kaydedildi.

Raporların, kapalı alanın koordinatlarını ve orada eğitim çekiminin yürütülmesini içerdiği belirtildi. Suriye deniz sınırının bitişiğinde yer alan Akdeniz’in uluslararası sularında bulunan eğitim alanının, 11-12, 17-19 ve 25-26 Nisan tarihlerinde Moskova saatiyle 10.00 ve 18.00 arasında kapalı olacağı kaydedildi.

Rusya Suriye kıyılarında tatbikat yapacak

RUSYA'NIN AKDENİZ'DE 15 SAVAŞ GEMİSİ VAR

Şu anda, Rus Deniz Kuvvetlerinin Akdeniz’deki daimi operasyonel bağlantısının bir parçası olarak, Karadeniz Deniz Filosu’nu sağlayan yaklaşık 15 savaş gemisi bulunuyor.

Bunlar arasında, denizaltıların yanı sıra Kalibre seyir füzeleri Fırkateynler Admiral Grigorovich ve Admiral Essen’in taşıyıcıları yer alıyor.


DOLAR 4.07 LİRA İLE YENİ TARİHİ REKOR DÜZEYE ÇIKTI! EURO İSE 5.0'A KADAR YÜKSELDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

24 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com