Bugun...
SAĞANAK YAĞIŞLAR GERİ GELİYOR!
Tarih: 02.05.2018 09:24
facebook-paylas

Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre yağmurlar yurda yeniden giriş yapacak. Hafta sonunda neredeyse tüm yurtta yağmur bekleniyor. Özellikle Doğu'da sağanak yağışların beklendiği açıklandı. Gök gürültülü sağanak yağışların beklendiği yurt genelinde, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler dikkat çekti.

Sağanak yağışlar geri geliyor

KÖTÜ BİR HAFTA SONU GELİYOR

Yurdumuzun özellikle doğu bölgelerinde (Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Doğu Akdeniz’in iç kesimleri), yer seviyesinde sıcak hava ile atmosferin üst seviyelerinde soğuk hava bulunmasından dolayı meydana gelmesi beklenen ve halk arasında kırkikindi yağışları olarak isimlendirilen, öğleden sonraları görülecek mevzi sağanak ve gök gürültülü sağanak şeklindeki kararsızlık yağışlarının etkili olacağı tahmin ediliyor.

Sağanak yağışlar geri geliyor

NEREDEYSE TÜM YURTTA YAĞMUR BEKLENİYOR

Ülkemiz genelinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının hafta sonunda doğu bölgelerimiz ile Karadeniz kıyı kesiminde biraz azalarak mevsim normalleri civarında seyredeceği, diğer yerlerde mevsim normalleri üzerinde seyretmeye devam edeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji’de yer alan bilgilere göre İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler de dahil olmak üzere yurdun neredeyse tamamında Pazar günüden itibaren gök gürültülü yağışlar etkili olacak.


EMİNA SANDAL BOŞANMA NEDENİNİ İLK KEZ AÇIKLADI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com