Bugun...
SEDA SAYAN DARBEYE MEYDAN OKUYUP TAKSİM'DE BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ!
Tarih: 19.07.2016 23:51  Güncelleme: 20.07.2016 06:40
facebook-paylas

15 Temmuz akşamı yaşanan darbe girişiminin etkisi tüm yurtta sürmeye devam ediyor. Halk bayraklara sarılarak meydanlarda tepkisini ortaya koymaya devam ederken ünlüler de coşkulu kalabalığa destek veriyor.Kral TV sponsorluğunda Taksim'de düzenlenen kutlamada pek çok ünlü isim binlerce insana seslendi. O isimlerden biri de güzel sanatçı Seda Sayan'dı. Seda Sayan yaptığı konuşmayla büyük beğeni aldı. İşte tecrübeli sanatçının söylediği o sert sözler:


"Benim kıymetli hemşehrilerim benim güzel ülkemin değerli vatandaşları . Ülkemize yapılan Şerefsizce kurgulanan ve ana kuzusu erlerimizi Haysiyetsizce kullanarak kendi halkının üzerine Darbe uygulamaya kalkışanları , Başkumandan Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Binali Yıldırım ın çağrısıyla Meydanları terketmedik ve asla terketmeyeceğiz.

Vatanımıza Demokrasiye sahip çıkmaya devam, ve bu uğurda verdiğimiz şehitlerimiz için , kaybettiğimiz vatandaşlarımız için Bayrağımıza sarılıp vatanımızı bu haysiyetsizlerden Başkumandanımız Recep Tayyip Erdoğan ın dediği gibi temizleyene kadar bu işin peşini bırakmayacağız . Tokkatta yaptırmış olduğum Seda Sayan liseninin ilk günden beri ışıkları sabaha kadar açık tutulup bu hain saldırıyı protesto etmekteyiz . Taksim meydanındaki cesur insanları kucaklıyorum . Allaha emanet olun."


FLAŞ HABER: SEDA SAYAN LİSESİ DEMOKRASİYE KARŞI DİMDİK AYAKTA! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com