Bugun...
SEDA SAYAN VE ERKAN ÇELİK'TEN ÇOK SERT TEPKİ
Tarih: 31.03.2016 12:14
facebook-paylas

Dün basında çıkan bir haber ünlü söz yazarı Erkan Çelik ve güzel sunucu Seda Sayan'ı çok kızdırdı. Çünkü ünlü çift göz göre göre bir iftiraya kurban gitmişti. Zekeriya Atak isimli bir kişi; başta Erkan Çelik olmak üzere, Seda Sayan ve Zuhal Topal için bir video çekerek çeşitli iddia ve iftiralarda bulundu. Basına yansıyan söz konusu karalama haberi kısaca şöyleydi:

========


Geçen şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti.


Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermişti. İşte o damat adayı Zekeriya Atak, dün akşam çektiği ve YouTube'a yüklediği videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik’in planladığını iddia etti.

Zekeriya Atak, canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü. Atak, Zuhal Topal’ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan’ın sevgilisi Erkan Çelik’ten “Gidip otrtalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün” diyerek Akbank’taki hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını öne sürdü.


========

Bu haberin ardından Seda Sayan ve Erkan Çelik harekete geçerek yapılan bu karalamaya çok sert tepki verdi. Sosyal medyadan konuyla ilgili paylaşım yapan ünlü çift bu olayı yargıya taşıyacaklarını söyleyerek bu iddiaları kesin bir dille reddetti. İşte Seda Sayan ve Erkan Çelik'in o paylaşımları:
SEDA SAYAN, TARKAN VE RİHANNA'YI GERİDE BIRAKTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com