Bugun...
SEDA SAYAN'DAN ZUHAL TOPAL'E "FIRIN AĞIZLI" CEVABI!
Tarih: 28.07.2016 12:10
facebook-paylas

Zuhal Topal'in iftiralarıyla başlayan ve medya dünyasını derinden sarsan olaylarda sular Zuhal Topal'in kinci tutumu yüzünden bir türlü durulmuyor. Son olarak olaya başarılı sunucu Esra Erol da dahil olmuş ve Zuhal Topal'i devam ettirdiği iftiralar dizisini yapmaması için sert bir dille uyarmıştı.

Bu olaydan sonra uzun bir sessizlik kulislere hakim olmuş ve Zuhal Topal'in hatalardan ders aldığı düşünülmüştü ancak ülkemiz darbe girişimi gibi demokrasimize sıkılan kurşunların izlerini henüz silmeye çalışırken Zuhal Topal Hürriyet'e röportaj vererek, sanki halkla dalga geçiyormuş gibi "sokağa çıkamıyorum" dedi.Hiçbir haksızlık karşısında boyun eğmeyen Seda Sayan yine sessiz kalamadı ve Zuhal Topal'in bu röportajına tokat gibi bir cevap verdi. İşte Seda Sayan'ın Instagram hesabından Zuhal Topal'e verdiği o yanıt:

"Ülke yangın yeri olmuş,Herkes vatan millet diyor bu halen tribünlere oynuyor.Neymişte bizim yüzümüzden korkudan,evden sokağa çıkamıyormuş ..Millet tankların uçakların altına yattı korkmadı.Korkma bu halk sana bişey yapmaz,bu kadar olay varken sen kimsinde seni linç edecekler..Ayrıca dava süreci devam ederken dava hakkında demeç vermekte ayrı bir suçtur..Suçun büyüğünü işleyip,iftira attırıp sonra suçsuzu oynamak senin oyunculuğundan kaynaklanıyor biliyoruz ama bu halk aptal değil kızım,kötü oyuncusun.."Fakat bir süre sonra Zuhal Topal haberin çarpıtıldığını ve aslında böyle bir şey söylemediğini açıkladı. Seda Sayan ise yapılan yanlışı affetmeyerek hedef gösteridiği için Zuhal Topal'e çok sert bir dille cevap verdi. İşte Seda Sayan'ın o cevabı:


FLAŞ HABER: SEDA SAYAN LİSESİ DEMOKRASİYE KARŞI DİMDİK AYAKTA! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

17 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com