Bugun...
ŞEHİDİN 6 AYLIK İKİZLERİ YETİM KALDI!
Tarih: 11.12.2016 17:08
facebook-paylas

Hain terör örgütü PKK'nın İstanbul'da düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Nazif Emre Horoz'un 6 aylık ikiz bebekleri vardı. 2 yıl önce polis memuru olan Nazif Emre Horoz, İstanbul Beşiktaş'da düzenlenen bombalı terör saldırısında şehit oldu. Şehit Horoz'un memleketi Konya'ya ateş düştü.Şehit Horoz'un babası Mustafa Horoz'un, oğlunun yanında İstanbul'da taksi şoförlüğü yaptığı kaydedildi. Merkez Selçuklu İlçesi Cumhuriyet Mahallesi'ndeki komşuları, annesi Emin Horoz'un da, oğlunun acı haberini aldıktan sonra İstanbul'a gittiğini söyledi.6 AYLIK İKİZ BEBEKLERİ YETİM KALDI

Şehit Horoz'un 2 yıl önce Nazife Horoz ile dünyaevine girdiği ve 6 ay önce de Erva ve Elif adında ikiz bebeklerinin olduğu belirtildi. Konya'nın Seydişehir İlçe nüfusuna kayıtlı olan şehit Horoz'un, Seydişehir'de oturan dedesi dedesi Ali Öztürk'ün, evinin önüne de taziye çadırı kuruldu.

"KABRİ CENNET RUHU ŞAD OLSUN"

Torununun şehit olduğu haberini sabah öğrendiğini belirten dede Ali Öztürk şunları söyledi: "Torunum en son Konya'ya geldiğinde beni de ziyaret etti. Sohbet ettik. Dedim ki 'Bak ben bekçilik yaptım bir sene. Önden gitme, arkadan gitme, ortadan git' dedim. Hatta 'Önüne düşmüş yaralı varsa ona da yardımcı oluver ne olursa olsun adam' dedim. Bir daha da telefonla da görüşmedik. Sabah duydum şehit olduğunu, damat aradı, 'Baba başkasından duyma benden duy, torunun Emre’ yi kaybettik' dedi. Yapacak bir şey yok Allah kabri cennet, ruhu şad olsun."


İSTANBUL'DA ŞEHİTLER İÇİN VEDA TÖRENİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com