Bugun...
ŞENOL GÜNEŞ, İLHAN MANSIZ'I İSTİYOR!
Tarih: 16.06.2018 11:48
facebook-paylas

Başkan Fikret Orman'ın Guti ile anlaşmasına rağmen teknik direktör Şenol Güneş'in İlhan Mansız'la çalışmak istediği ortaya çıktı. Beşiktaş Yönetiminin özel isteğiyle yeni sezona yardımcı antrenörle başlayacak olan teknik direktör Şenol Güneş kesin kararını bayramdan sonra verecek.

Başkan Fikret Orman’la salı günü yapacağı kritik toplantıda hem yardımcı antrenör hem de transfer konularını masaya yatıracak olan Güneş daha sonra yeni sezonun planlaması için düğmeye basacak.

İLHAN MANSIZ'I İSTEDİ

Siyah-beyazlı yönetim, haftalar önce Şenol Güneş’e Guti Hernandez, İlhan Mansız, Yusuf Şimşek ve Mustafa Doğan isimlerini sunmuştu.

Adayları Guti ve İlhan Mansız olarak ikiye indiren Orman, İspanya'ya giderek İspanyol çalıştırıcıyla anlaşmaya varmıştı. Ancak tecrübeli teknik adamın Guti'yi değil İlhan Mansız’ı istediği öğrenildi.

A Milli Takım’ı çalıştırdığı dönemde İlhan Mansız’ı kariyerinin zirvesine çıkaran deneyimli hocanın, yakıdan tanıması nedeniyle eski oyuncusuna yeşil ışık yakabileceği belirtildi. Başkan Fikret Orman ile yurt dışı tatili sonrası Ümraniye’de bir araya gelecek olan teknik patron Şenol Güneş’in, Guti ismine olumlu yaklaşmadığı öğrenildi.

TÜRKÇE BİLMİYOR

Guti’nin Türkçe bilmemesi nedeniyle böylesine bir görevde sıkıntı yaşayabileceğini düşünen başarılı hocanın bu yüzden İlhan Mansız’ı yardımcısı olarak düşündüğü vurgulandı.

Guti’ye teknik anlamda onay veren Şenol Güneş’in iletişim konusunda problem yaşayabilecekleri endişesiyle İspanyol teknik adama mesafeli olduğu ileri sürüldü.


ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU, YAYA KALDIRIMINI İŞGAL ETTİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com