Bugun...
ŞENOL GÜNEŞ "TRABZON'U SATTIN" DİYEN TARAFTARLARDAN ŞİKAYETÇİ OLMADI!
Tarih: 05.03.2018 18:25  Güncelleme: 05.03.2018 20:59
facebook-paylas

Trabzonspor ile karşılaşmak için saat 16.15 sıralarında Trabzon'a gelen Beşiktaş kafilesi, az sayıdaki siyah-beyazlı taraftar tarafından coşkuyla karşılandı. Bu sırada havalimanına gelen 5 kişi, teknik direktör Şenol Güneş'e çirkin bir tepki gösterdi.

Trabzonspor'un efsane isimlerinden olan Güneş'e, "Trabzon'u sattın, davayı sattın" diye bağıran 5 kişilik grup, kafilenin büyük tepkisini topladı. Çok sinirlenen Güneş, otobüsün kapısına çıkarak, "Ben Trabzon'u asla satmadım. Neyi satmışım? Asıl siz Trabzon'u satıyorsunuz" diyerek cevap verdi.

BUNLAR FENERLİ YA DA BAŞKASI GETİRDİ

Olayın hemen ardından polisle konuşan Şenol Güneş, "Bunlar ne Beşiktaşlı ne de Trabzonsporlu. Burada olay da olabilirdi. Bunlar ya Fenerbahçeli ya da biri parayla gönderdi buraya." dedi.

ŞİKAYETÇİ OLMADI

Ardından ise polis ekipleri otele giderek Güneş'e şikayetçi olup olmadığını sordu. Beşiktaş hocası, "Şikayetçi değilim, asla Trabzon'a laf gelsin istemem. Sadece bunların kim olduğunun araştırılmasını istiyorum" ifadelerini kullandı.

ÇİÇEK VERDİLER

Yaşanan üzüntü verici olay sonrası bir grup Trabzonspor taraftarı Beşiktaş'ın kaldığı otele giderek Şenol Güneş'e çiçek verdi ve yaşanan olaylardan dolayı üzüntülerini dile getirdiler.


ÜNLÜ DUBLAJ SANATÇISI NUR SUBAŞI, ZATÜRRE TEŞHİSİYLE YOĞUN BAKIMDA! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

22 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com