Bugun...
ŞENOL GÜNEŞ'İN HASTANE RAPORLARI ORTAYA ÇIKTI!
Tarih: 23.05.2018 10:27
facebook-paylas

Olaylı Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde kafasından yaralanan Şenol Güneş'in hastane raporları ortaya çıktı. Raporlarda Güneş’in kafasının saçlı derisinde yaralanmaya rastlandığı yazıyor. Lig bitti ama F.Bahçe-Beşiktaş maçında yaşanan olayların yankıları hala devam ediyor...

Gazete Habertürk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre; teknik direktör Şenol Güneş’in tribünden atılan cisim ile kafasının yarılması ile başlayan ve sonrasındaki gelişmelerle tırmanan olaylarda tecrübeli teknik adamın bir şeyinin olmadığı ve numara yaptığı iddia edilmişti.

AZİZ YILDIRIM 'TİYATRO' DEMİŞTİ

F.Bahçe cephesinden başkan Aziz Yıldırım, Güneş için “Tiyatro yapıyor’ ifadelerini kullanmış ve Beşiktaş’ın hocasının adı ‘tiyatrocu’ya çıkmıştı.

Gelinen son noktada yaşanan olayların ardından Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Şenol Güneş’e ait doktor raporları ortaya çıktı.

TANSİYONU 19’A YÜKSELDİ

Raporlarda yer alan ibareler tecrübeli teknik adamın yaşadıklarını doğrularken, özellikle kafası kanamadığı için yarık olmadığı yönündeki iddialar da çürüdü.

Öyle ki raporlarda Şenol Güneş’in kafasının saçlı derisinde yaralanmaya rastlandığı yazarken, Güneş’in sahayı terk etmesinin en büyük nedenlerden biri olarak da tansiyonunun aniden yükselmesi de yer aldı.

İlk olarak 19’a çıkan Güneş’in tansiyonunun gece boyunca 17.4’te olduğu raporlarda görülürken, hastanın kendisini huzursuz ve sıkıntılı hissettiği, bu nedenle Güneş’e tansiyon düşürücü ve rahatlatıcı ilaçlar verilerek takip edildiği yazıldı.

RETİNADA YIRTIK!

Taburcu olduktan sonra gözünde de ağrı ve kanama meydana gelen Güneş, soluğu bir göz hastanesinde aldı. Tetkiklerde deneyimli hocanın sol göz üst temporal retinada yırtık tespit edildi. İşte Şenol Güneş'in hastanede yaşadığı o dakikalar ve hastaneden alınan raporlar...


TÜRKİYE PİYASASINDA YER EDİNMEYE ÇALIŞAN OTİLİA, FAHRİYE EVCEN'E SALÇA OLDU! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com