Bugun...
SİBEL TURNAGÖL DARP EDİLDİ, BALKONDAN YARDIM ÇIĞLIKLARI DUYULDU!
Tarih: 23.10.2017 08:39  Güncelleme: 23.10.2017 13:33
facebook-paylas

Oyuncu Sibel Turnagöl, evini soyup kendisini dövdüğünü iddia ettiği hizmetlisi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Sibel Turnagöl darp edildi, balkondan yardım çığlıkları duyuldu
Sarıyer’de oturan oyuncu Sibel Turnagöl, 44 yaşındaki A.T. ile anlaştı. Ancak bir müddet sonra A.T’nin hareketlerinden şüphelenmeye başladı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre 8 Mayıs günü A.T.’nin evden hızlı ve telaşlı bir şekilde çıktığını fark eden Sibel Turnagöl hareketlerinden şüphelendiği A.T.’nin çantasını kontrol etmek istedi.

İddiaya göre A.T’nin çantasından, Sibel Turnagöl’ün eşi Mehmet Çelik’e ait olan bir gömlek ve Sibel Turnagöl’e ait pahalı bir markanın açık pembe ruju ve fondöteni çıktı. Hizmetlisiyle tartışmaya başlayan oyuncu, iddiaya göre bir de darp edildi. Mutfakta başlayan şiddet balkona dek sürdü. Darp edildiği sırada evinin penceresinden bağırarak yardım isteyen Sibel Turnagöl, hizmetlisinin kollarından kurtulduğu bir an balkona çıkıp bağırmaya başladı. Sibel Turnagöl’ün yardım çığlıklarını duyan site güvenliği olay yerine geldiğindeyse A.T., olay yerini hızlıca terk etti. Sibel Turnagöl de karakola giderek ifade verdi ve çalışanı A.T.’den şikayetçi oldu.

‘RUJU BAŞKASI VERDİ’

İfadesine başvurulan hizmetli A.T., asıl mağdurun kendisi olduğunu ileri sürerek, “Çantamı aramaya çalışan Sibel Turnagöl, evini temizlediğim başka bir kadının bana verdiği ruju gördü. Aynısı olabilir desem de bana inanmadı. Tartışma yaşandı. Darp iddiaları asılsızdır” diyerek kendisini savundu.


SİNEM KOBAL'IN BANYO SAHNESİ GECEYE DAMGA VURDU! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com