Bugun...
SILA FANLARI DAVUT GÜLOĞLU'NA SALDIRDI!
Tarih: 26.09.2016 13:54
facebook-paylas

Şarkıcı Davut Güloğlu kendisine sosyal medyadan hakaret eden 153 kişi ile bir internet sitesi, bir gazeteci ve çalıştığı gazete hakkında suç duyurusunda bulundu. Demokrasi ve Şehitler Mitingi için, "Yenikapı'daki şova katılmayacağım" diyen şarkıcı Sıla'ya, "S.. olsun, gitsin" diyen Davut Güloğlu, kendisine sosyal medyadan hakaret eden 153 kişi ile bir internet sitesine, gazeteci İpek Durkal'a ve çalıştığı gazete hakkında suç duyurusunda bulundu.

7 Ağustos'taki mitingde, bir TV kanalının muhabiri mikrofonu şarkıcı Davut Güloğlu'na uzatarak Sıla'nın sarf ettiği sözler hakkındaki görüşlerini sordu. Bunun üzerine Güloğlu, özetle "23 gündür sokaklardayım. Bu vatanın ekmeğini yiyip, suyunu içip de vatanını beğenmeyen, o kim ya. Olsa ne olur, olmasa ne olur. Nereye hizmet ediyorsa oraya gitsin. Vatanıma hizmet etmeyen s... olup, gitsin" dedi.

Güloğlu'nun küfürlü konuşması büyük tepki çekti. Tepkilere yönelik cevabında, "Özür dileyecek bir şey yok. Sözlerim Sıla'ya değildi. Vatanını sevmeyenin, vatansızın kadını erkeği olmaz. Hâlâ da aynı şeyi söylüyorum" diyen şarkıcı Davut Güloğlu, kendisine sosyal medyadan hakaret eden 153 kişi ile redaktif adlı internet sitesine, gazeteci İpek Durkal'a ve çalıştığı Habertürk gazetesine, avukatı Emrullah Gözcü aracılığıyla 3 ayrı suç duyurusunda bulundu.

Linç kampanyası başlatıldığını belirten avukatı, "Müvekkilim ülkemize karşı yapılan darbe girişiminde her zaman ön saflarda durmuş, günlerce vatandaşlarımızla birlikte sokaklarda demokrasi nöbeti tutmuştur. Vatanına, milletine ve demokrasi düzenine son derece bağlı bir vatandaştır. Dövüş, küfür, yumruk, çirkinlik gibi isnatlar, müvekkilimle kesinlikle bağdaşmamaktadır" dedi.


SILA'NIN KONSER BİLETLERİ ANINDA TÜKENDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

19 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com