Bugun...
SİNAN ÖZEN 'ÇALMADIM' DEDİ, ERKAN ÇELİK ANINDA BELGE İLE İSPATLADI!
Tarih: 28.11.2016 09:11
facebook-paylas

Sinan Özen'in son albümünde yer alan "Dur Gitme" parçasının çalıntı olduğunu ve bu şarkının telif hakkının şu an ünlü söz yazarı Erkan Çelik'te olduğunu daha önce yazmıştık. Sinan Özen parçayı alenen çalarak altına Söz-Müzik: Sinan Özen yazarak parçayı albümüne eklemişti.

Dün bir gelişme yaşandı Sinan Özen, büyük bir yüzsüzlükle parçanın çalıntı olmadığını ve hatta çalıntı olduğunu tespit edenleri de yasal yollara sevk edeceğini yazdı. İşte Sinan Özen'in o açıklaması:



ERKAN ÇELİK'TEN BELGELİ KANIT

Sinan Özen'in yaptığı açıklamaya kayıtsız kalamayan ünlü söz yazarı Erkan Çelik, Instagram hesabından Sinan Özen'e cevap yazarak parçanın telif hakkının kendisinde olduğunu ispatlayan belgeyi yayınladı:



Ayrıca Erkan Çelik paylaşımına da şu notu düştü: "TÜM BASIN MENSUPLARININ DİKKATİNE!!Sinan Özen Kendi hesabından "DUR GİTME" şarkısını çalarak EMEK HIRSIZLIĞI YAPMADIĞINA dair bir açıklama yapmış ve benim iddaalarımı sözde yalanlamış..Bakalım bu muvafakatname örneğini görüncede yine yalanlayabilecek mi? @sinanozentv "nin açıklaması karşılığında bu belgeyi TÜM BASIN MENSUBU ARKADAŞLAR ve Siz değerli müzikseverler ile paylaşma gereksinimi duydum..Bu şarkının Azerbaycan versiyonu "Yaxsi Olar" şarkısı @uzeyir_mehtizade kardeşime aittir.Türkiye versiyonu olan "Aybalam" şarkısının sözleri bana aittir ve bu şarkıyı Türkiye'de 2018 yılına kadar kimse okuyamaz,sözlerini değiştirip kullanamaz ve hatta EMEK HIRSIZLIĞI YAPAMAZ.Mahkemede Görüşmek Üzere..Saygılarımla.."


ERKAN ÇELİK AÇIKLADI, AZERBAYCAN HALKI SİNAN ÖZEN'İ TOPA TUTTU! Haberimizi okumak için tıklayın.



Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com