Bugun...
SİNEM KOBAL: "DÜĞÜNÜMDE UZAK DURUN!"
Tarih: 10.05.2016 08:32
facebook-paylas

Cumartesi günü Kenan İmirzalıoğlu ile evlenecek olan Sinem Kobal, kuaför Erhan Delen’le anlaştı. 4 kişilik ekiple düğüne gidecek kuaförlere, Sinem’den başkasına hizmet vermek yasak. Merakla beklenen Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın düğününe günler kala gelin adayını heyecan sardı.

Önceki gün kına gecesi yaparak bekarlığa veda eden Sinem Kobal, düğün için tüm hazırlıkları tamamladı. Cumartesi günü Cunda Adası'ndaki Ortunç Otel'de dünyaevine girecek olan Sinem Kobal'ın saçı için adaya dört kişilik kuaför ekibi gideceği öğrenildi. 4 saat sürecek Güzel oyuncunun gelin başı için yıllardır çalıştığı ünlülerin kuaförü Erhan Delen ile anlaştığı öğrenildi. Tüm organizasyonun kusursuz olacağı düğünde kendisi de kusursuz olmak isteyen Sinem Kobal'ın gelin saçı yaklaşık 4 saat sürecek.

Saç yapımının ardından otel bahçesinde 2 saat fotoğraf çekimi yapılacak. Cunda'da istediği gibi bir kuaför olmadığı için bu yola başvuran Sinem Kobal, İstanbul'dan gelecek arkadaşlarına ise veto koydu. Kuaför Erhan Delen'e başka kimseyle ilgilenmemesi konusunda yasak koyan Kobal'ın davetlilere de "Düğünümde benim kuaförümden uzak durun" uyarısında bulunduğu öğrenildi.


SİNEM KOBAL'IN BEKARLIĞA VEDA GECESİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com