Bugun...
SİYAH BEYAZ AŞK DA REYTİNG KURBANI OLDU!
Tarih: 24.04.2018 21:16
facebook-paylas

Kanal D'nin pazartesi akşamları ekrana gelen dizisi Siyah Beyaz Aşk için final kararı alındığı iddia edildi. Dizilerin bir bir reyting canavarına yenildiği günümüzde son kurban Siyah Beyaz Aşk dizisi oldu. Kanal D’nin kendi yapımcısı olduğu Siyah Beyaz Aşk dizisi için final kararı alındı. D Productions imzalı dizi için final kararının alınmasına sebep olarak reyting düşüşü gösterildi.

Siyah Beyaz Aşk da reyting kurbanı!

SİYAH BEYAZ AŞK DİZİSİNİN HİKAYESİ

Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat'ın dayısı Namık'ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı'nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı'yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı'nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı'nın hem de Ferhat'ın hayatını kökünden değiştirecektir.


OĞLU MÜJDEYİ VERDİ: NEJAT UYGUR AKADEMİSİ AÇILIYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com