Bugun...
ŞÜKRAN OVALI: DOĞMAMIŞ BEBEĞİME BEDDUA EDEN VİDANSIZLAR...
Tarih: 08.03.2018 14:48  Güncelleme: 08.03.2018 17:42
facebook-paylas

Geçen yıl Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile evlenen oyuncu Şükran Ovalı, 3 aylık hamile. Beşiktaşlı Futbolcu Caner Erkin'in oyuncu eşi Şükran Ovalı, 6 ay sonra anne oluyor. Şükran Ovalı'nın 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

"YAZDIKLARINIZA İNANAMIYORUM"

Şükran Ovalı'nın hamile olduğunu söyleyen taksi şoförü olayı anlatırken, Caner Erkin'in çarpıp kaçtığını, polis çağırdığını ama Caner Erkin ile Şükran Ovalı'nın üzerine yürüyüp ağır hakaretler ettiğini öne sürmüştü.

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Şükran Ovalı olayla ilişkin sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, yaşananları şu şekilde dile getirdi: "Okuduklarıma, duyduklarıma, inanamıyorum. Atılan iftiradan çok, doğmamış bebeğime beddua eden vicdansız insanların olduğunu görmek acıttı canımı! Dünkü olayda şanslıyım ki, yoldan geçen Yeliz Eker beni görüp durdu ve olayı onlar beraber 3 kişi daha gördü. Ve söylenenlerin iftira olduğuna şahit. Duran arabaya çarpan karşı taraftır.

Caner'in 'Abi plakayı aldın, istediğin yere git, eşim hamile, hasta, yol ver' demesine rağmen arabanın önünü kesen karşı taraftır. Kendisine asla küfür veya hakaret etmememize rağmen bizi tehdit eden yine karşı taraftır. Koruma olduğunu iddia ettiği kişiler ise olaya şahit olan insanlardır. Biz hatalı olduğumuz bir durumdan kaçacak insanlar değiliz. Ama buna inanıp bana beddua eden o vicdansızları Allah'a havale ediyorum... Bu mutlu haberi verme özgürlüğümün elimden alınmasını insanların takdirine bırakıyorum."


CENGİZ BOZKURT: "AHMET'LE GERÇEKTEN ÖPÜŞTÜK!" Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com