Bugun...
ŞÜKRAN OVALI VE CANER ERKİN'DEN ÇİFTE DÜĞÜN!
Tarih: 10.12.2016 14:50
facebook-paylas

Tanıştıkları gün evlenmeye karar veren Caner Erkin ile Şükran Ovalı 2 Ocak'ta Roma'da evleniyor. Çift bir düğün de İstanbul'da yapacak.  Şükran Ovalı ve Caner Erkin, 2 Ocak 2017'de İtalya'daki düğünlerini önce iptal etti. Ancak çift, işlemlere hız verince yeniden bu tarihte karar kıldı.

Roma Büyükelçiliği'nde kıyılacak nikahı için tüm hazırlıkların tamamlanmasıyla ikili, rahat bir nefes aldı. Önceki akşam Yılmaz Erdoğan'ın 'Münaşaka’ adlı yeni gösterisini izlemeye giden ünlü çift çıkışta muhabirlerle sohbet etti. Ayrıldıkları yönünde çıkan haberlere isyan eden ikili, “Neden böyle haberler çıkıyor bilmiyoruz, biz çok mutluyuz. Allah mutluluğumuzu bozmasın. Düğün tarihini ertelemedik 2 Ocak’ta evleneceğiz” dedi.
Sözlerine devam eden Caner Erkin, “Kızı istedik ve aldık, bana acı kahve içirmeye kıyamadı” diyerek parmağındaki yüzüğü gösterdi. Düğünün yapılacağı yer için tam bir cevap vermeyen çift, “Belki Roma’da olur belki de burada. Çifte düğün de yapabiliriz” dediler.
Asena Atalay'dan Çınar adında oğlu olan Erkin, oğlunun bu durumdan haberi olmadığını söyledi. “Evleneceğimden henüz haberi yok. Yaşı gereği her şeyi söylemiyoruz, zamanı geldiğinde gerekli olan her şeyi ona da anlatacağız” dedi. 


CANER ERKİN VE ŞÜKRAN OVALI ÇİFTİNİN NİKAH TARİHİ... Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

20 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com