Bugun...
TATLI İNTİKAM 14.BÖLÜM İZLE: (25 HAZİRAN)
Tarih: 25.06.2016 16:14
facebook-paylas

Tatlı İntikam 14. bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında olacak. Tatlı İntikam yeni bölümde bakalım Pelin ile Sinan arasındaki ayrılık nasıl noktalanacak?Kanal D’nin cumartesi günlerine damga vuran romantik komedi dizisi Tatlı İntikam’ın 14. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. Tatlı İntikam yeni bölümde Sinan ve Pelin yol ayrımında…

Rıza’nın Pelin’e Sinan ile Rüzgar’ın evli olduğunu anlatması iki aşığı geri dönüşü olmayan bir yola sürüklüyor. Sinan her şeyi anlatmak istese de öfkeden deliye dönen Pelin hiçbir şey duymak istemiyor.
Sinan hayatının en ağır ikinci darbesiyle karşı karşıya… Sinan sevdiği kadını yine mi kaybedecek yoksa bu kriz atlatılacak mı?

PELİN PARİS’E GİDİYOR

Sinan'ın Rüzgar'la evli olduğunu öğrenen Pelin gözyaşlarına boğuluyor ve Sinan'a tokadı yapıştırıyor. Bununla da yetinmeyen Pelin çektiği bu acıyı unutmak için Paris'e gitme kararı alıyor. En yakın arkadaşının Paris'e gideceğini duyan Başak ise çaresizliğe kapılıyor.

KEREM SİNAN KAVGASI

Pelin'in Sinan'dan ayrıldığını duyan Kerem Sinan'a “Demek ki artık rahatça çiçek gönderip Pelin'le buluşabilirim” diyor. Bu sözlerin ardından sinirden deliye dönen Sinan “Ne diyorsun lan sen! Ulan sen Pelin'ime benim sevgilime nasıl çiçek gönderirsin! O kız benim karım olacak lan!” diyerek yumruğu yapıştırıyor. aldığı darbenin ardından yere yığılan Kerem Sinan'dan “Tamam Sinan” diyerek özür diliyor.


TATLI İNTİKAM 14.BÖLÜM 2.FRAGMANI İZLE! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

16 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com