Bugun...
TEOMAN DİNLEYİCİ REKORU İLE SEZONU KAPATTI!
Tarih: 16.10.2016 11:48
facebook-paylas

Türk Rock Müziği’nin kült isimlerinden Teoman, Açıkhava’da yaza muhteşem bir konserle veda etti. Önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde sevenleriyle buluşan Teoman, unutulmaz bir konser verdi.Soğuğa aldırmadan Açıkhava’yı dolduran binlerce seyirci Teoman’ın dillere dolanan hit şarkılarını hep bir ağızdan seslendirerek ısındı! Atlantis Yapım Organizasyonuyla ‘Best Of’ Harbiye konserleri kapsamında gerçekleşen gecede Rock rüzgarları esti.Yaklaşık 3 saat süren konserin sonlarına doğru ‘Gönülçelen’ şarkısını seslendirmeden önce Teoman, “Ben bu şarkıyı aslında bir kitabın adı üzerine yazmıştım’’ dedi ve ‘Çavdar Tarlasında Çocuklar’ kitabının son cümlesini okudu. ‘’Sakın kimseye bir şey anlatmayın, herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra”.  Ardından elindeki kitabı seyircilere doğru atmadan önce esprili bir dille prtokoldeki davetlilere laf atarak, “Şimdi bu kitabı atacağım ama protokole gitsin istemiyorum onlar para vermediler” deyince herkesi kahkahaya boğdu.Gecede kendisini yalnız bırakmayan annesi Şaziment hanım, basın mensuplarının röportaj isteğini "Çocuklar gerçekten hastayım beni affedin konuşamayacağım " diyerek nazik bir dil ile geri çevirdi.


Teoman seyircilere “Bir de şöyle bir yapsak, bunu benim kişisel kaprisim olarak düşünün. Bir parça için ayağa kalkın” deyince tüm dinleyenler ayaklandı. ‘Gönülçelen’i ayağa kalkmış binlerce seyirciyle seslendiren Teoman gitarını fırlattı.

Gitarı havada gören müzikseverler Açıkhava’yı ıslık ve alkışlara boğdu. Teoman, konser bitiminde uzun uzun alkışlanmasının ardından ‘Zamparanın Ölümü’ ve ‘Gönülçelen’ şarkılarıyla bis yaparak tüm dinleyenleri bir kez daha mest etti.


ŞOK HABER: TEOMAN YOĞUN İLGİDEN BUNALIP MEKANI TERK ETTİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

15 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com