Bugun...
TESCİLLİ GÜZEL EZGİ AVCI'DAN ÇOK SAMİMİ SURVİVOR İTİRAFLARI!
Tarih: 03.03.2017 11:37  Güncelleme: 03.03.2017 16:06
facebook-paylas

Ezgi Avcı'nın adını ilk olarak 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında duyduk. Tescilli güzel Avcı?nın yıldızı daha sonra da katıldığı 'Survivor' yarışmasıyla parladı. Şimdi ise TV8.5'ta 'Fonemedya' adlı programı sunuyor. İşte güzel yıldızın Sözcü'den Edda Sönmez ile yaptığı o röportaj.Yeni programınız 'Fonemedya' hayırlı olsun. Programın ismi nereden geliyor?

- Çok teşekkürler. Programın isim annesi benim. Birkaç alternatifim vardı ve bunlardan biri olan 'Fenomedya' kabul gördü. Programa ünlüleri ve sosyal medya fenomenlerini konuk ediyoruz.

Biraz da programın içeriğinden bahseder misiniz?

- Sosyal medyayı iyi kullanan ünlüleri konuk ediyoruz çünkü internet ortamındaki yenilikleri ve komik görüntüleri konuştuğumuz zamanlar oluyor. O yüzden bu tür şeylerden haberdar olmak isteyen ünlüleri konuk alıyorum. Ayrıca bu kanalda kendimi çok rahat hissediyorum. Modum düşük olsa da evden çıkıp işyerime gelince mutlu oluyorum çünkü burası aile ortamı gibi.Bu programı kabul etmenizdeki en büyük etken neydi?

- Üniversiteyi bitirmeden önce sunucu olmak istiyordum ve bununla ilgili geleceğe yönelik hedefimi belirlemiştim. Sonrasında 'Survivor' yarışmasına katıldım ve önüm açıldı. O dönem iki televizyon programı çektik, bir tane diziye girdim, bir reklam firmasının yüzü oldum. Güzel şeyler peş peşe gelmeye başladı.


'Survivor' yarışmasına nasıl katıldınız? 

- Amerika'dan Türkiye'ye döndüğümde bir röportajım çıktı. Amerika'dayken Miami'de okuduğum için ?İklimleri benziyor; Survivor'a gitmek ister misin?' diye bir soru gelmişti. Ben de 'Çok isterim' diye cevapladım. Sonra Acun Medya'dan bir telefon geldi; 'Survivor' için görüşmeye bekliyoruz, dediler. 'Survivor'a gidişim bu şekilde oldu.

Adada kadınsal durumlar söz konusu olduğunda sorunlarınızı nasıl hallediyordunuz?

- Çok sıkıntı yaşamadım adada; sadece ilk iki hafta uyumadım. Temizlik konusuna gelince ben kaşlarımı yaptırıp gittim. Kaşları, bıyıkları çıkanlar düşünsün. Ayrıca aç olduğumuz için hormonlar da çalışmıyor. Yarışmada açlık yüzünden üç buçuk ay boyunca regl olmadım. Türkiye'ye geldiğimde bünyem şaşmıştı. Fakat Survivor'a katılmak şahane bir deneyimdi. Yine teklif alsam yine giderim.

Ama siz sporcusunuz. Hormonlarınız nasıl çalışmıyor? 

- Hava değişimi, stres, açlık ve uykusuzluk yüzünden?

Okulunuz bitmeden sunucu olmayı kafanıza koymanızın bir sebebi var mı? 

- 2013 yılında Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra herkesin benden beklentisi oyuncu olmamdı. Fakat zamanla sunuculuğun kendimi daha iyi ifade edebileceğim bir alan olduğuna karar verdim. Yabancı bir ülkede eğitim almam ve farklı bir kültürü öğrenmem vizyonumu genişletti. Bu vizyonun da etkisiyle sunuculuk benim için oyunculuktan hep bir adım önde oldu.


HANDE DOĞANDEMİR'E MERT FIRAT İLE YAŞADIĞI AŞK SORULDU! Haberimizi okumak için tıklayın.
Kaynak: Sözcü - Edda Sönmez

Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KADIN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

18 Ekim için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com