Bugun...
VATANIM SENSİN 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!
Tarih: 12.12.2017 12:44  Güncelleme: 01.01.1970 02:00
facebook-paylas

Vatanım Sensin yeni bölümü perşembe akşamı ekrana gelecek. Cevdet ile Azize bir kez daha burun buruna geliyor. Ancak yayınlanan yeni bölüm fragmanında bu karşılaşmaya dair bir detay yok. Aynı zamanda Vatanım Sensin yeni fragmanda işlerin daha da sarpa sardığı görülüyor. İşte 37. bölüm fragmanı ve son bölüme dair notlar.

Vatanım Sensin son bölümünde Azize İzmir’e geldi ve namlunun ucundaki ailesini kurtardı. Peki  yeni bölümde ne olacak? Vatanım Sensin 37. bölüm fragmanında Yunanların yaklaşmasını büyük panikle bekleyen Azize, Cevdet’le karşılaşacak mı?

VATANIM SENSİN 37. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Filippos, vatan hainlerini öldüreceğini Cevdet’e söyleyerek Yunan ordusunu harekete geçmek üzere ileri sürer. Yunan’ın geldiğini duyan Dağıstanlı, onları püskürtmek için hazır bekleyecektir. Dağıstanlı ile aynı safta çarpışacağını belirten Tevfik, vatan için ölmeye hazır olduğunu söyler.

Türkler arasında çıkan isyanı durdurmak için Cevdet’in Dağıstanlı’nın yardımına ihtiyacı vardır.

Leon, bu haksız savaşı durdurmak için her şeyini ortaya koymaya hazırdır. Hilal, Leon’un bu hareketini onaylamasada engel olamayacaktır.

Kerim’in ölümünden sonra Seher, hedefine Cevdet’i alır. Cevdet, annesinin ve kızlarının gözleri önünde Seher’in silahından çıkan kurşunla ölecek mi?


DEMET AKALIN, ESER YENENLER'İN RÖPORTAJINDAKİ İFADELERE SERT ÇIKTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

26 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com