Bugun...
VER ELİNİ AŞK'IN GÜNÜ DEĞİŞTİ: İŞTE DİZİNİN YENİ YAYIN GÜNÜ!
Tarih: 20.11.2017 08:44  Güncelleme: 01.01.1970 02:00
facebook-paylas

Kanal D’nin başrollerini Ali İl, Sevda Erginci ve Köksal Engür’ün paylaştığı sevilen romantik komedi dizisi “Ver Elini Aşk'ın yayın günü değişti. İki haftadır yayınlanmayan dizi Ver Elini Aşk, Kanal D'de yeni yayın gününde ekrana dönüyor. Peki dizi hangi gün yayınlanacak? İşte cevabı.

‘Ver Elini Aşk’ artık Salı akşamları izleyicisi ile buluşacak. Daha önce Perşembe akşamları yayınlanan Ver Elini Aşk, Vatanım Sensin’in yeni sezona başlamasıyla beraber ekranlara ara vermişti. Ver Elini Aşk’ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte cevabı….

Ver Elini Aşk 21 Kasım Salı akşamı ekranlarda olacak.

verelini10-1

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kaan, Ayperi’nin kendisine olan duygularını çözebilmek için kıskandırma oyunu oynar!

Ayperi, Kaan ile olan sahte evliliğin bitmesinden sonra farklı davranmaya başlar. Kaan’a sadece patron olduğunu hatırlatırcasına sert ve mesafeli bir tavır takınır. Bu davranış şekli Kaan’ın hoşuna gitmez. Eski Ayperi geri dönmüş ve daha da katılaşmıştır. Kaan, Ayperi ile olan sahte evliliklerindeki haline tekrar dönmesini sağlamak için Mesut ve Oğuz ile ufak bir oyun tezgahlar. Amaç Ayperi’yi kıskandırmaktır. Kıskanan Ayperi özüne dönecek ve Kaan’a olan tepkileri ile gerçek duygularının farkına varacaktır. Plan tıkır tıkır işler ve Ayperi kıskançlıktan acı çekmeye başlıyor…

verelini10-2

Kaan son kıskandırma hamlesi ile Ayperi’yi bir restorana çeker. Ayperi, Kaan’ın kendisini takip etmesinin nedenini sorduğunda lafı eveler. Kaan ise, oyununun tutmasında dolayı mutludur. Artık Ayperi’nin hislerini çömüştür; fakat, telefonuna gelen bir resim bu romantik havayı yok etmeye yeter…

Emin Ağa ve Lalin, Ayperi ve Kaan’ın arasının tekrar düzelmesini sağlamak için ittifak kurarlar. Lalin bu işte kendi isteği ile gönüllü olmuştur. O da abisi ve Ayperi’nin durumuna üzülmüştrür.

Ayperi ve Kiraz’ın babası Hayri, cezaevinden çıkar. Çıkmasını sağlayan ise, Kiraz’dır. Kiraz yine kendi illegal yöntemleri ile bu olayı neticelendirmiştir. Mesut da bu duruma tanık olur. Hayri’nin hapisten çıkması Ayperi başta olmak üzere Emin Ağa ve Asım Dedeyi nasıl etkileyecek? Bir sonraki bölümü bekleyip göreceğiz!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ver Elini Aşk 10. Bölüm Fragmanı – 2 yayında! Aşk oyunları başlıyor! Ayperi’nin babası Hayri, Kaan’a son sözünü söylüyor!
Lalin, Ayperi ve Kaan arasındaki aşk oyunlarını ilk anlayan kişi olur. Ayperi, bu sözü duyduğunda ise şaşkına döner. Mesut da Kaan’ı sıkıştırmaya devam eder. Ayperi ile aralarında olan ilişkiyi anlamaya çalışan Mesut, Kaan’ı ters köşe yapar ve almak istediği cevabı alır.

Ayperi ve Kiraz’ın babası Hayri, olaylara dahil olmaya başlar. Kaan ile tanışan Hayri, Ayperi ile seviyeli bir dadı-patron ilişkisi istediğini net şekilde söyler.

Gördüğü fotoğraf karşısında çok sinirlenen Kaan, Ayperi'den hesap sorar. Kaan'a karşı çok mahcup olan Ayperi Kaan'ın gönlünü almak için çeşitli yollar dener.


SEÇKİN PİRİLER GÜNDEM OLMAYA MI ÇALIŞIYOR? Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MEDYA HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Kasım için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com