Bugun...
VOLKAN DEMİREL: AYKUT HOCA'YLA KONUŞUP SORUNLARI ÇÖZDÜK!
Tarih: 09.03.2018 18:47
facebook-paylas

Volkan Demirel, Aykut Kocaman'ın kendisi hakkındaki yorumlarını haklı bulduğunu belirterek, aralarındaki sorunu çözdüklerini ifade etti. Beşiktaş derbisinde gördüğü kırmızı kart yüzünden Aykut Kocaman tarafından bir daha oynatılmayacağı iddia edilen Volkan Demirel, deneyimli hoca ile buzları eritti.

"AYKUT HOCAYLA KONUYU KAPATTIK"

Kendisi hakkında sert ifadeler kullanan teknik patronuyla bir görüşme gerçekleştiren kaptan, hafta başında Kocaman'ın kapısını çalarak görüşmek istediğini belirtti.

Aykut Kocaman, oyuncusunun bu talebini geri çevirmezken, kaptan zirvede içini döktü. Daha sonra da takım arkadaşlarına şu itiraflarda bulundu: "Derdimi anlatma fırsatı bulduğum için rahatladım. İyi ki hocamla konuşmuşum. Eleştirilere kulak vermek gerek. Hocamın serzenişini haklı buldum ve konuyu kapattık."

AYKUT KOCAMAN KAPTANLIK ELEŞTİRİSİ YAPMIŞTI

Aykut Kocaman, hem derbinin ardından hem de Akhisar yenilgisi sonrası yaptığı açıklamalarda, Volkan’a olan kızgınlığını net bir şekilde dile getirerek, "Volkan'ın maç içinde yaptıklarını anlamak ve anlamlandırmak çok zor. Takım kaptanı, anlayamıyorum, çok yazık." demişti.


SİMGE FISTIKOĞLU, 2 YILDIR BİRLİKTE OLDUĞU EMİR TAVUKÇUOĞLU İLE YÜZÜKLERİ TAKTI! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SPOR HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

21 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com