Bugun...
YEŞİM SALKIM VE GÜLBEN ERGEN'İN KAVGASINA HİLAL CEBECİ DE KARIŞTI!
Tarih: 25.09.2017 14:18  Güncelleme: 25.09.2017 22:03
facebook-paylas

Gülben Ergen'le ilgili yaptığı zehir zemberek açıklamalarıyla akıllardan çıkmayan Yeşim Salkım aynı programda Hilal Cebeci'yle ilgili de açıklamada bulunmuştu.

Yeşim Salkım?a bir yanıt da Hilal Cebeci?den geldi
Bir magazin programına canlı olarak bağlanan ve 
Gülben Ergen hakkında çok ağır ifadeler kullanan Yeşim Salkım, program sunucusu Cengiz Semercioğlu’nun Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde bazı isimleri kayırıp kayırmadığını sorması üzerine, “Yonca Evcimik, Cenk Eren ve Hilal Cebeci'nin ödülünü ben verdim. Bunun dışında kimseyi kayırmadım” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Bu açıklamadan kısa süre sonra Yonca Evcimik’ten konuyla ilgili şu açıklama gelmişti:

“Bugün sabah yayınlanan bir magazin programında Yeşim Salkım'ın adımı geçirmesi üzerine gazeteci arkadaşlarım beni aradı. Konu hakkında sorduğunuz için bir açıklama yapmak istedim. Sanıyorum sevgili Yeşim çok hassas olduğu bir noktada isimleri karıştırdı ve olayları doğru hatırlayamadı. O dönemde birçok sanatçı arkadaşım gibi benim de kliplerim yayınlanmıyordu ve kendisinin yayınlatmadığı hakkında söylentileri ben de duymuştum. Ancak gerçeklik payı var mıdır bilemem. Bunun için kendisini ziyaret edip “Bu kadar çaba, emek ve para sarf ediyoruz; neden yayınlanmıyoruz?” diye sordum. Ancak ödül almak ile ilgili bırakın ricayı ödülle ilgili konuşma dahi geçmedi aramızda. Bunun ispatı olarak o ödül töreninin kayıtlarının yayınlanmasını rica ediyorum ama kesilmeden/kesintisiz. Oradaki ifadelerim ve konuşmamdan, hatta ödül törenine katılan sanatçıların tepkilerinden gerçek anlaşılacaktır. Kesintisiz yayınlanmasını özellikle rica ediyorum çünkü ödülü almamdan sonraki konuşmam canlı yayından sonraki tekrarlarda montajlanıp yayınlanmıştır. Ve “rica ederek” almış olduğum söylenen o ödülü almam ve yaptığım konuşmadan sonra takribi 2 yıl kendilerine ait tüm kanallarda yasaklandım. Takdiri sizlere bırakıyorum.”

HİLAL CEBECİ’DEN MESAJ VAR

Yaşanan bu gelişmenin ardından konuyla ilgili sessizliğini bozan diğer isim Hilal Cebeci oldu. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu’nu etiketleyen Cebeci attığı tweette şunları yazdı:

hilal-cebeci-ic


İREM DERİCİ YOĞUN BAKIMDAKİ 16.GÜNÜNDE PİŞMANLIĞINI DİLE GETİRDİ! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MAGAZiN HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting

26 Eylül için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com