Bugun...
YEŞİM SALKIM'DAN GÜLBEN ERGEN'E GÖNDERMELİ JET YANIT!
Tarih: 06.01.2017 10:30
facebook-paylas

Yeşim Salkım, önceki akşam Arnavutköy Balıkçısı’ndan çıkarken görüntülendi. Yakında tek kişilik bir gösteriyle Türkiye turnesine çıkacağını açıklayan Salkım, son haftalarda yaşanan terör saldırılarına tepki göstererek “İnadına gideceğiz, insanlara şarkı söyleyeceğiz.Sizlerde buralarda sokaklarda iş yapıyorsunuz. O gece kapıda duran arkadaşlarımız da ekmek parası için oradaydılar. İnadına çıkacağız. Burası bizim ülkemiz. Başkada Türkiye yok. Birilerinin istediği bir şeyi mi verelim. Bir korku imparatorluğu yaratılsın. Bu dükkânlar iş yapmasın. Burası da bir sektör”
diye konuştu. Yakında yeni bir diziyle ekranlara geleceğini söyleyen Yeşim Salkım, “Hülya Avşar gibi kurallarınız olacak mı?” sorusuna “Bu sektör belli, öyle bir kuralım yok.” dedi.Yeşim Salkım, eski eşi Hakan Uzan’ın kendisini Gülben Ergen’le aldattığı gerekçesiyle polemik yaşadığı Ergen’e yine sert çıktı. Gülben Ergen’in “Onun açıklamasıyla ilgilenmiyorum. Onu Allah’a havale ediyorum.” sözlerini gazetecilerden duyan Yeşim Salkım, “Bana mı dedi. Karşılıklı birbirimizi Allah’a havale etmişiz demek ki. Çünkü ben önce Allah’a havale etmiştim. Allah katında kim doğru kim yanlış rabbim bilir. Gerçekten onunla ismimin yan yana gelmesini istemiyorum. Hepimizin işi gücü, sorumlulukları, çoluğu çocuğu var. Gerçeklerin zaman içinde ortaya çıkmak gibi güzel bir huyu vardır.” diye konuştu. Salkım aracına binerken Gülben Ergen’in “Arka sokaklarda neler oluyor.” şarkısının nakarat kısmını mırıldanarak göndermede bulundu. 


YEŞİM SALKIM İLE GÜLBEN ERGEN ARASINDAKİ SULAR DURULMUYOR! Haberimizi okumak için tıklayın.Haberi paylaşmak için: Kopyalandı

YORUMLAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MÜZiK HABERLERİ

REYTİNG SONUÇLARI
Sıra Program Kanal Reyting
1
SURVIVOR
TV8 %6.38
2
RUSYA-MISIR FIFA 2018 DUNYA KUPASI KARSILASMASI
TRT 1 %5.61
3
FATIH PORTAKAL ILE FOX ANA HABER
FOX TV %4.66
4
MISIR TANRILARI (Y.S)
STAR TV %4.3
5
MUGE ANLI ILE TATLI SERT
ATV %3.26
6
SURVIVOR EKSTRA
TV8 %3.23
7
POLONYA-SENEGAL FIFA 2018 DUNYA KUPASI KARSILASMASI
TRT 1 %2.73
8
X-MEN BASLANGIC WOLVERINE (Y.S)
ATV %2.62
9
ALI KUNDILLI 2 (T.S)
FOX TV %2.61
10
SURVIVOR OZET
TV8 %2.58

19 Haziran için geçerli olmak üzere, yapılan
en son ölçümün (TOTAL) sonuçlarıdır.

Tümünü Göster
GAZETE MANŞETLERİ
GÜNLÜK BURÇ
REKLAM VER
Sivridilli.com'a reklam vermek için;

reklam@sivridilli.com